Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves inkább lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves inkább lányokat kedvelő biszexuális fiatal hölgy keres hasonló lányokat ismerkedés céljából. Nincs kedved küldeni egy üzit?

Figyelt kérdés

Az ország minden tájáról keresek beszélgető partnereket. De vágyom igazi kapcsolatra is ezért Heves megye és környező megyéi illetve budapesten élő lányok leveleit kifejezetten várom. :)


Nem volt jobb ötletem, gondoltam írok ide is.

Mint írtam 16 éves vagyok, biológusnak készülök. Igazi okostojásnak tűnhet, de a barátaim szerint "annyira" nem vagyok az. Imádom a természetet ezért gyakran járok túrázni. Ha valami megtetszik nem hagyom abba egyhamar. Ez igaz a táncra (néptánc, 8 éve) és az olvasásra (tegnap vettem ki egyet és az 500. oldalnál járok). Ezen kívül szeretek gördeszkázni és úszni.

Tagja vagyok a sulim lány focicsapatának, de be akarnak szervezni a kosárba is.

Sokkal többet tudnék meg mesélni, mert imádok magamról beszélni ami az egyik nem éppen legjobb tulajdonságom. :D


Írj egy privátot itt gyk-n ha egy kicsit is érdekellek, maximum egy beszélgetést kell rám pazarolnod.


Ha megkérhetlek küldj egy facebook linket is ha regisztrálva vagy, mert sokkal jobban szeretem azt használni. Lehet hogy nagy kérés, de légyszíves bízz meg bennem ennyire.


Millió puszi xoxo



2014. jún. 17. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
hehe mi már egyszer leveleztünk valamivel kapcsolatban :D
2014. jún. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem jelentkezek bocsi, csak lehet hasonló cipőben járok mint te xD Csak nem tudom biztosra, és jó lenne ha kérdezhetnék 1.2 dolgot privátban. Megengeded hogy rád írjak? 14 éves lány vagyok egyébként :DDD
2014. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Inkább kihagyom.


xoxo

2014. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fú gyerekek, látom többen is fenn vannak akadva ezen az xoxo dolgon. :D ez egy angol levelezési szleng arra hogy (ölel-puszil). Nem regisztráltam semmilyen oldalon ilyen névvel.
2014. jún. 17. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az xoxo-n vagyok fennakadva.

Csak ez az "imádok magamról beszélni", meg olyan túlzással beszélsz magadról, hogy már elment a kedvem.

2014. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és tudom mit jelent, csak gondoltam ugyanúgy írok :D
2014. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is 16 vagyok, nem tudom hogy leveleztünk e már de írhatsz nekem ha gondolod. :3
2014. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves hozzaszolo. Nem tartom tulzasnak amiket leirtam, mert ilyen az eletem, ezeket szeretem csinálni. Az pedig hogy imadok magamrol beszelni igaz olyan szinten hogy szeretem magam megismertetni az emberekkel az olyan apro reszletekig hogy mi a kedvenc szinem vagy a kedvenc könyvem egy esos delutan. Sajnalom hogy teljesen elment a kedved egy uzenet irasatol, de szerintem (es remelem) hogy nem hagytam olyan mely nyomot benned ezzel hogy egy kisse rosszindulatú hangvételű kommentet kelljen irni a kerdesemhez. De a velemenyed mindenfelekepp tiszteletben tartom, csak elobb ismerj meg hogy normalis kepet kapj rolam. Koszi ha elolvastad, es ezt elkuldom privatban is hogy biztos megkapd. :)
2014. jún. 18. 00:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Heves megyében lakok és 14 éves vagyok, ha van kedves írj és beszélgethetünk.
2014. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod. Lenne pár kérdésem :)
2014. júl. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!