Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha tudnád, hogy a...

Mit tennél ha tudnád, hogy a közeljövőben meg fogsz halni?

Figyelt kérdés
Változtatnál valamin vagy elégedett vagy a mostani életeddel? Én részemről sajnos változtatnék dolgokon, ha tudnám, hogy csak pár évem van hátra, vagy kevesebb. Itt most nem nagy dolgokra gondolok, csak olyanokra, hogy közlékenyebb lennék az emberekkel, többet mozdulnék ki itthonról.
2010. aug. 13. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnám, hogy hamarosan meghalok...Akkor mindenképp változtatnék magamon belsőleg is , meg külsőleg.

Több mindenhova mennék el. Kipróbálnám azokat a dolgokat amiket előtte nem. (persze drogot azért nem, az távol áll tőlem-de nem is ilyenekre gondoltam)

Legalább érezzem, hogy éltem is.

Új emberekkel ismerkednék meg. Ha lehetne akkor elmennék egy külföldi országba is. De lehetőleg egy tengerpartra- ami nagy vágyam. Bár lehet nem tudnám ezt megengedni magamnak. :(

De nem tudnám csendesen, magányosan a szobámba bezárva várni a halált. :/

2010. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ellopnék egy family frostos kocsit és ezt a zenét nyomatnám a hangszóróba végig a városon http://www.youtube.com/watch?v=fzyKYekdKBk és közben megjegyzéseket mondanák be a szám közben az emberekről, aztán mindenféle őrültséget, sárban dagonyázás, Bungee jumping, a legjobb csajokat szájon csókolnám és megpróbálnák legalább egyel közösülni erőszakosan az utcán, kirabolnék 1 édességboltot, persze ezeket a dolgokat ittas állapotban, ja és drogoznék is már akkor.
2010. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 BandSz ***** válasza:
100%
Hát, élném így tovább az életem, max. keresek egy jobbfajta rövid távú kapcsolatot. Ha nem lenne akkor kölköm, stb.. aki örökösöm lehet, felvenni egy nagy mennyiségű hitelt, vennék egy '67es Impalát, és bejárnám az országot, külfödöt is ameddig bírom. Aztán az utolsó hetekben elmondanám mindenkinek, h szeretem, ne nagyon sajnálkozzon, és kibékülnék mindenkivel, mert utálnám, ha bárki haragot érez irántam, esetleg ugy gondolja, h miatta haltam meg, vagy h haragban váltunk el.
2010. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem izgulnék az érettségi miatt ha már úgyis mindegy és minden zsidót agyonvernék.
2010. aug. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

01:23

Te nem lenni értelmes ember

2010. aug. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem kell megvárni azt az időt amikor egyszercsak aztmondják,hogy meg fogsz halni. hiszen ez a nap bármikor eljöhet, nem tudhatod.
2010. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

valami extrém külsőt varázsolnék magamnak, piercing, hajfestés, sok smink, vennék ruhákat

drogoznék (mert azt ugye nem lehet kihagyni)

nem mennék suliba, helyette inkább mozi meg elmennék valamelyik szép városba

bulizni mennék

megmondanám jó pár embernek, hogy sz@rt se érnek a viselkedésük miatt

lefeküdnék valami jó pasival, aki tényleg tetszik

16L

2010. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 BandSz ***** válasza:

Off

Utolsó! Feláldozom magam eme nemes feladatra (A)

:D

2010. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BandSz ***** válasza:
16/F
2010. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

milyen érdekes... ezek a válaszok, hogy az emberek mennyi mindenen változtatnának ,meg kipróbálnának sok mindent,ha tudnák,nemsokára meghalnak..

egyszóval elkezdenének Élni.

Furcsa..

Igazából nem is élünk, vagyis nem annyira amennyire képesek lennénk.

Mert kb. akkor kezdenénk élni,ha tudnánk nincs sok idő...

és ez a baj... így kéne alapból lenni, mármint alapból Cselekednünk kéne, és azt tenni mindig,amit a legjobban szeretnénk,stb, kockáztatni,mintha az lenne az utolsó nap,nem pedig utolsó pillanatban kezdeni élni :)

2010. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!