Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha tudnád, hogy a...

Mit tennél ha tudnád, hogy a közeljövőben meg fogsz halni?

Figyelt kérdés
Változtatnál valamin vagy elégedett vagy a mostani életeddel? Én részemről sajnos változtatnék dolgokon, ha tudnám, hogy csak pár évem van hátra, vagy kevesebb. Itt most nem nagy dolgokra gondolok, csak olyanokra, hogy közlékenyebb lennék az emberekkel, többet mozdulnék ki itthonról.
2010. aug. 13. 22:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
00:51 Ez igaz, de sajnos nem megy gombnyomásra.
2010. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondanák, hogy már holnap meghalok, akkor hasonló őrültségéket csinálnék, mint amiket már írtak előttem. Eladnék egy pár cuccot itthonról, a pénzt k.rvákra és drogokra költeném. Meg hasonló hülyeségek...


De, ha azt monják, hogy még van 3 hetem, akkor egy napot szánnék a züllésre, a többit pedig lelki békében tölteném el. Bocsánatot kérnék mindazoktól akiket megbántottam, elbúcsúznék a szeretteimtől, beszélnék egy pappal. Kiválasztanám, hogy milyen zene szóljon a temetésemen. :)

2010. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
szülnek egy babat a paromnak. 20l
2010. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
averna ez elég önző dolog lenne "itt a baba neveld fel, én léptem" és bumm meghalsz :)
2010. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
nem teljesen ugyanis o is szeretne,meg igy legalabb hagyok magambol valamit ami nem targy
2010. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hátha 2 napon belül történne:

1.Lefeküdnék egy pasival

2.Lefeküdnék egy csajjal

3.Felkeresném a tanáraimat meg az összes rokonomat,ismerősömet,barátomat,barátnőmet,és megmondanám nekik,hogy nagyon szerettem őket,de megfogok halni,és nincs vissza út!

4.Jól berúgnék!

5.Hazamennék!

6.Lefeküdnék..és azt mondanám anyámnak:Szeretlek!Köszönök mindent!Szia..


És..vége..:S


ha több éven belül történne,akkor is kihasználnám a lehetőségeket,csak akkor nem tömörítenék mindent 2 napba,hanem hónapok alatt csinálnám a dolgokat:P

2010. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A temetésemre ezt a két zenét választanám:

Máté Péter-Elmegyek

Máté Péter-Mindig itt hagyok egy darabot a szívemből(lehet,hogy nem ez a pontos címe)

Crystal-Elmegyek

Groovehouse-Szívvel,lélekkel

Az új telefonomat odaadnám a tanáromnak még a temetésem előtt(mikor még élek),hogy majd a temetés végeztével tartsa oda a mikrofonhoz és 4-szer játssza le azt,amin éneklünk a táborba(Ohio-t)..szép temetés lenne,bár kicsit az utolsó zene furcsa lenne így az ismerőseimnek:

Ez egy gospel szám lenne..:)

2010. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja és a halálom előtt írnék egy szöveget,amit a legjobb barátnőmmel olvastatnék fel!:)
2010. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!