Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha csak fiú barátaim...

Az baj ha csak fiú barátaim vannak, mert a csajokban nem bízok, és elviselni sem tudom őket hosszú távon?

Figyelt kérdés
Szóval a fiú barátok nem basznak át, őszinték, nem kell neki a pasim (jobb esetben... :)) stb. Nem vagyok egyáltalán fiús, csak velük jobban érzem magam.
2010. aug. 14. 07:29
 1/8 A kérdező kommentje:
jah, és 19 L
2010. aug. 14. 07:38
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem semilyen sincs szóval ez egyáltalán nem gond!!

Örölj hogy legalább van valakid!!

2010. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Florencia17 válasza:
77%

1átalán nem baj! Miért lenne? :D

azzal barátkozol akivel akarsz .. de mondjuk ez picit gáz h csajokkal nem érzed jól magad =/

de MGÜ! :]

2010. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Épp ellenkezőleg, könnyeben tudsz majd pasizni.

Tudod mennyien vannak úgy, hogy az ellenkező nemmel nehezen ismerkednek, ezért nehezen találnak párt?

2010. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak az is a hátránya, hogy jóban vagyok a pasikkal, és előfordult az is, hogy túl barátok lettünk, hiába akart volna a másik többet :) de ez csak érdekes.


Csajokkal meg nem az hogy nem érzem jól magam, végülis elvagyok velük ha muszáj, csak nem hosszútávon. Pl. megbízni egy csajban, na azt sosem fogok, de azért eltudok csacsogni ha nagyon kell, csak éppen nem érdekel amit mondanak :) Értitek...?

2010. aug. 14. 11:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval valami olyasmi, hogy nem érzem szükségesnek, hogy lánybarátnőm legyen, annyira megundorodtam a sunyi gerinctelen csajoktól, akikkel eddig sikerült barátkozni, és ha eddig ilyenekkel találtunk egymásra, akkor ez több mint valószínű, hogy ezután is így lenne.
2010. aug. 14. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyáltalán nem baj. Nekem is sokszor elegem van a lányokból. A legtöbbjüket nehezen viselem el, s csak akkor teszem, ha muszáj. 15/l
2010. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 margoz ***** válasza:

Nem baj ez,de majd lesz idö Pl.ha kisbabát vársz,ha szülsz,azt nem tudod megbeszélni egy fiuval sem,mert azt ök nem érzik át.De ezen ne izgulj,barátkozz mindig azzal akivel jol érzed magad,az élet forog és igy szép.

De vigyázz a fiuk is tudnak pletykálni,irigykedni,stb.

2010. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!