Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van más is rajtam kívül, aki...

Van más is rajtam kívül, aki örülne annak, ha végre kihalna az emberiség, és visszaadnánk a természetnek a természetes rendet?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
A természetes rend pont ugyanaz ember nélkül, mint emberrel, csak mások lennének a csúcsragadozók. Nem változna a világ, te csak szimplán szociopata vagy.
2021. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nincs igaza az 1esnek, nem ugyanez lenne, biztos lenne csúcsragadozó de az nem mérgezné a saját és mások kárára a környezetet.

De nem örülnék ha kihalna az emberiség, valami kevésbé drasztikus is elég lenne. Pl ha sokkkal jobban tekintettel lennénk a természetre, vagy ha kicsit kevesebb ember élne a földön.

Nagyon sajnálom az állatokat és a növényeket, mert ők nem tehetnek arról hogy mi megmérgezzük a Földet, de ők mégis az elszenvedői:(

2021. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

"vagy ha kicsit kevesebb ember élne a földön."

Sokkal.

Mondjuk osszunk el mindent tízzel, és ez legyen a maximum. Az egy kellemes középút lenne.

2021. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

"aki örülne annak, ha végre kihalna az emberiség"

Reméljük, ha aktív cselekvésre szánod magad, először a saját delete gombodat nyomkodod...

2021. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Mindig is útáltam az ellendrukkereket!

A természetet meg a Földet nem úgy mentené meg, hogy például megoldaná a teleportációt és az emberek szétszéledve a Galaxisban már elég szellősen lennének, és páran maradnának csak Itthon.

Nem.

Ő örülne annak, ha kipusztulna az emberiség...

Jéééézusom!

2021. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Én örülnék neki. Meg is érdemeljük, meg kell csak nézni, mit tettünk a Földdel!
2021. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Tettünk? A magad nevében beszélj, öcsi!
2021. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Te is tettél, ha tetszik, ha nem. Hacsak nem ősember életmódot folytatsz, ami már eleve amiatt kizárt, mert internetet használsz. Szóval igen, te is tettél érte. Ez társadalmi felelősség, nem egyéneké.
2021. jan. 8. 19:46
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Ez kicsit hasonlít a keresztény egyház mantárihoz, hogy mind bűnösök vagyunk.

Ne vegyél már egy kalap alá olyan embert, aki még csak nem is autózik, nem vesz palackozott vizet, próbál tenni az ökológiáért olyanokkal, akik poénból égetik a gázolajat az ócska szarjaikban - pláne ne olyanokkal, akik a saját anyagi hasznuk érdekében szándékosan, ipari méretben szennyeznek.


Értem én, hogy számodra az is káros, ha eleresztek egy fingot, de talán nem az átlag parasztot kéne felelősségre vonni, miközben a környezetszennyezésre épülő iparágak szolgáltatásait szó nélkül hagyod, sőt élvezed.

2021. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Norbica válasza:
32%
Ha ennyire bánt az emberiség jelenléte, miért nem kezded a kiírtást magaddal?! Annyival is kevesebb maradna!
2021. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!