Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek többségének miért...

Az emberek többségének miért természetes ez az élet?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik?
2018. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindig természetes, sokszor felteszem a kérdést, hogy miért születtem én erre a világra.
2018. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

8-tól 4-ig való napirendre gondolsz?

szupermarkeben való vásárlásra ami olyan ételekkel van teli ami mérgező az ember számára?

A problémák elől való menekülésre való elérhető lehetőségek, mint pl mozi,partyzás stb?


Cézár azt mondta, kenyeret és cirkuszt a népnek és akkor elvannak, a mai világban is ez zajlik csak más megnyilvánulásban

2018. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 he84 ***** válasza:
Attól függ, hogy az élet mely részeire gondolsz. Egyéni hogy kinek mi a természetes és mi nem. És akinek valami természetes, annak általában 3 oka van: 1. ő maga alapból így áll hozzá, 2. a környezetének a nagyja, a körülmények abban nevelték, esetleg arra késztették tudat alatt, 3. az előbb említett mindkettő is lehet akár.
2018. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!