Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az lehetséges, hogy úgy...

Az lehetséges, hogy úgy érzem, hogy soha nem voltam boldog?

Figyelt kérdés
Ma megkérdezték tőlem,hogy mitől voltam már boldog az életemben,és én nem tudtam mit mondani,pedig próbáltam,de nem jutott eszembe semmi...
2008. dec. 1. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy? A boldogság rövid érzés. Én példáúl napokig boldog voltam amikor megvolt az első csókom. Karácsonykor is boldog szoktam lenni mikor látom a szeretteim arcán az örömöt. De ez nem tart sokáig, nem olyan mint a szomorúság, hogy hetekig is tudunk szomorúak lenni.

Bíztosan voltál már boldog. Mikor bejutottam liceumban, sikoltoztam örömömben, amikor meglep a barátom mindig boldog vagyok.Csak jussanak eszedbe az apró dolgok amiknek örültél.Ha mégsem emlékszel semmire, lehet hogy komoly depressziód van, keress fel egy szakorvost.

2008. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia,lehetseges..sajnos ha vegig gondolom az eletem en is ugy erzem,h soha nem voltam igazan boldog...de lehet,h valamikor voltam megis...de annyi rossz tortent velem,h mar elfelejtettem milyen boldognak lenne..?nem tudom...
2008. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az lehet, hogy még nem voltál igazán boldogtalan...
2008. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az elsonek,sajnos a karacsony nem mindenkinek boldog az en szuleim 2 eve karacsonykor is ittak..ezert en mar irtozom elore,es nem varom a karacsonyt..mert ahelyett,h boldog legyek jon,h sirjak..:(
2008. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom az utolsó válaszadót, ha ennyire borzalmas, akkor esetleg próbáld te jóvátenni, most off, de a boldogság nem mindig jön magától, lehet érte és ellene is sokat tenni.

Legyetek boldogak, örvendjetek az apró dolgoknak, igazán sok ereje lehet, csak egy igaz ölelésnek, amit nem feltéltenül kapnod kell, hanem adnod esetleg.

2008. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

az első válaszolónak,18 éves vagyok.

de egyébként rájöttem,hogy eszembe jutott 2 dolog,amikor boldog voltam,az egyik,amikor megnyertem egy nagyon nehéz meccset,a másik amikor Kimi világbajnok lett:)

ha holnap találkozunk akkor elmondom majd annak aki kérdezte...

2008. dec. 1. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában az szokott lenni a baj, hogy amikor az emberek a boldogságra gondolnak, akkor valami nagyon nagy volumenű, tartós dolgot akarnak említeni. És ez nem feltétlenül van így. Én olyan apróságoktól is boldog tudok lenni, hogy valaki figyelmes velem, hogy tudom, hogy számíthatok emberekre, hogy eltöltünk egy jó hangulatú estét... ezek édesítik meg igazán az életet, úgyhogy érdemes a kis dolgokra is koncentrálni!
2008. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Srapnel ***** válasza:

Na, ezt én pl. sohasem értettem, hogy attól miért lesz valaki boldog, hogy egy vadidegen fickó egy rakás pénzt nyer. (Ld. F1 - nem édesmindegy, hogy melyik nyer? Nem családtag, nem barát, stb.)


Schopenhauer mondta azt a tanácsot, hogy a nagy boldogtalanság elkerülésének a legjobb módja az, ha nem akarsz nagyon boldog lenni.

2008. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem Kimi nem "vadidegen":)
2008. dec. 14. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!