Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség!! Szerelmes vagyok...

Segítség!! Szerelmes vagyok EGY ANIME FIÚBA!!?

Figyelt kérdés

Mindig rá gondolok, róla nézek videókat, és arról ábrándozok hogy milyen jó lenne ha tényleg létezne :s Nem hiszem hogy fontos hogy ki az de ha akarjátok leírom


És egyébként úgy 5 évig szerelmes voltam egy rendes fiúba is (úgy 2. Osztály óta :'D osztálytársam volt), akkor ahogy hazajöttem a suliból az volt az első hogy anyámnak elújságoltam hogy 'anya képzeld ma "józsika " hozzám szólt/rám nézett!!'


De ő elment a suliból. 😔


Szóval szerintetek ki fogom nőni??

Egyébként ez nálam nem újdonság, mert ahogy egy barátnőm fogalmazott én minden fiúba "belezúgok" akit csak meglátok, legyen az anime/filmszereplő/énekes/igazi ember😂

Egyszer összeszámoltuk, kb 35-40 "férjem" volt eddig :DD De természetesen tényleg nem gondoltam komolyan őket (csak "józsikát" akit írtam..), csak viccből volt az egész.


De olyan még nem volt hogy egész nap egy anime szereplőre gondoljak .-.


Ez normális??



2021. jan. 9. 20:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ohh Aot! Én nem nezem, de nagyon népszerű szóval biztos jó


9. :D


10. Hát igen remélem.

2021. jan. 9. 21:16
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy?
2021. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
85%
Ha találsz egy rendes srácot akkor biztosan kinövöd. Nem egy embernél fordult elő és szinte mindenkinek elmúlik ameddig nem akarnak maguknak valódi párt.
2021. jan. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem is ez van. Kinövöd
2022. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!