Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legsokkolóbb élmény...

Mi volt a legsokkolóbb élmény amiben részed volt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Nekem személy szerint nem volt,de anyukám 10évesen látott egy olyan balesetet,hogy egy 7-8éves kislányt elütötte a busz,és feltekeredett a kerekére:|

És látott egy ismerősét kiugrani a 8.-ról,azért mert egyik barátnőjébe ..HALÁLOSAN.. szerelmes volt,de nem szerette viszont..

2008. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

mármint anyukám barátnőjébe volt szerelmes*

szóval közös ismerős..

2008. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
93%
Az életem legsokkolóbb "élménye" az volt, amikor a volt férjem nem ismerte fel a kedvenc lányunkat a buszon. Ugyanis annyira részeg volt. Döbbenetes volt látni, hogy közel két hónap alatt ennyire "széteshet" egy emberi arc. Nem kívánom senkinek.
2008. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
A házi kedvencem szörnyű halála (kiesett a 6.-on az ablakból) és amikor a párom elhagyott :(
2008. dec. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Amikor hét hónapos terhes voltam a második gyerekkel,és a férjem összeesett mellettem az utcán.A mentősök azt mondták agyvérzés!/Szerencsére komoly baja volt,de nem az!/

Az fordult meg a fejemben,hogy bármelyik pillanatban újra kell élesztenem!Láttam összeomlani az életünket!

Nem kívánom senkinek ezt az érzést!!

2008. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Az, amikor kiskoromban (ugy 7-8 évesen) egy főúton mentünk el autóval, éppen éjjel, sötétben, és egyszer csak nagy világosság, szirénák, villogás... Épp egy családi házat oltottak, mert az EGÉSZ, mindkét szint lángolt! De telibe! Hát az sokáig kísértett álmomban is...!
2008. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Meghallgattam egy Zámbó Jimmy dalt :)


Viccet félretéve.

Az nagyon sokkoló volt, amikor az ajtó becsapodótt a suli öltözőjében, de úgy, hogy korom sötétség volt. A frász kergetett. Azt nem kívánom senkinek.. a legrosszabb dolog volt, amikor így is tökre paráztunk, aztán a néma csöndben egyszer csak bumm, mintha valaki hatalmas erővel becsapta volna. Lehet, hogy huzat volt, bár az ablak rettentően picike, és még bukón is volt.

2008. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
amikor az anyam epilepszias rohamot kapott azert, mert 12 oraja nem ivott alkoholt. Teljesen elkekult az arca, azt hittem, meg fog halni.. egyedul voltam otthon vele, nagyon rossz volt.
2008. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
A legsokkolóbb élményem az volt, mikor 1 héttel 18. szülinapom előtt a fűnyírás közben megtörött a kábel a 100 éves fűnyírónkon, az ujjaim görcsbe rándultak, és nem tudtam elengedni a fogantyút. Pár másodpercig éreztem csak ahogy ráz, de egy örökkévalóságnak tűnt. Végigfutott rajtam a halálfélelem. Aztán ahogy elégett a kábel, beleégve a bőrömbe, el tudtam engedni, rohantam el onnan, apu meg száguldott utánam 2 mankóval, mert el volt törve a lába, helyette vágram a füvet - nő létemre..
2008. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy hónappal ezelőtt kiderült, hogy a 2,5 éves kislányomnak áttétes rákja van!
2008. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!