Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves korotokig tudtok...

Hány éves korotokig tudtok visszaemlékezni? És mi az a legkoraibb élmény/esemény vagy bármi amire emlékeztek?

Figyelt kérdés

Pl:emlékszem amikor járókából néztem a knight ridert(de csak az elejére emlékszem ahogy kezdődik)

És arra is emlékszem amikor tanítottak járni...


2010. febr. 17. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első költözésre emlékszem, az nagyon rémes dolognak tűnt akkor, el a nagymamitól egy idegen zajos városba... bőgtem csak órákig és álltam egy helyben, nem akartam beszállni a kocsiba. 4 éves lehettem.
2010. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3
2010. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2 éves koromban voltunk kirándulni. és láttunk egy siklót.

3 éves lehettem amikor anyu meg a mami beszéltek egy rokonrol akik örökbe fogadtak egy gyereket. És valamelyik nap anyu mondta hogy a xy... és kérdeztem hogy kiaz és mondta hogy Anak meg Bnek a gyereke. erre mondtam neki hogy örökbe fogadták... és csak úgy nézettt. és arra is emlékszem hogy mikor ezt beszélték akkor piros kiskanalakkal játszottam.^^

2010. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

még nem voltam 4 amikor a nagyimhoz mentünk húsvétra, és vittük magunkal a kutyámat is (aki velem nőtt fel). nagypénteken megmérgezték a szomszédok és meghalt.

másnap lefejeltem egy forró vaskályhát és kishíján kiégett a szemem (szerencsére csak egy kis nyoma maradt meg az égésnek). 16/L


(az már csak a sors játéka (?) hogy 5 éve ugyancsak nagypénteken -annyi évvel a kutyám halála után- meghalt szeretett macskám:(

2010. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
majdnem három voltam,amikor az ujjammal kijuggasztgattam az ajtó és a fal közötti sarokban az új tapétát! :D de olyan jól esett! :D
2010. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bennem még él egy kép, amint a hátamon fekszem, apám épp pelenkázna, de előtte még becsukja az ablakot :D
2010. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Emlékszem mikor anyám hasában voltam már lassan 9 hónapja, mondtam magamban hogy ideje lenne kimenni kezd unalmas lenni ezen a szűk helyen.
2010. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Huh... nem tudom. Mikor bölcsibe jártam, akkor emlékszem, hogy egyik reggel nagyon hisztiztem apuval, mert a holdacskás fölsőmet akartam felvenni :s vagy valami ilyesmi. Meg arra is emlékszem, hogy egyszer a bölcsibe bementem odafutottam a játékok közé a Marcihoz (már nem tudom, hogy ki volt az, csak annyit h örültem, és mondtam magamba, hogy de jó itt a Marci) és utána meg apu szólt, hogy köszönjek el tőle, mert mennie kell.

Ennyire emlékszek.

2010. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem a legrégebbi emlékem kb pár hónaposan lehetett, amikor az ágyon feküdtem a hátamon (az ágyon lévő ágynemű még mindig meg van és még emlékszek is rá), és anya pedig tetrisezik ilyen kézi tetrisszel. Pont miután fölébredtem.
2010. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A memória az 2-3 évesen alakul ki az emberben, szóval elég furcsa, hogy ilyenekről számoltok be.. :|

Amúgy nekem 3 évesen, amikor babakocsiba tolt a nagyim mert eltörtem a lábam a bokámtól a térdemig. :D

2010. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!