Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez alapján mennyire vagyok gáz?

Ez alapján mennyire vagyok gáz?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akibe bele szerettem, ezért 3 év plátói kapcsolat után úgy döntöttem hogy meg látogatom. 2 évvel ezelőtt fölkeltem éjjel 3-kor és háromnegyed négykor elindultam. Kiugrottam az ablakon. December volt 4 fok, és eső, egy szál ingben voltam, egy 6 számmal kisebb női klumpába amiről lelógott a sarkam, és boka zokni. 03:54-kor jött a vonat. Háromnegyed ötkor leszáltam és 5 perc múlva jött a hév. 04:55 volt mikor letett, annyiszor néztem az órát mert ideges voltam. Oda értem a kapuhoz pár perc alatt. Bemásztam, és körbe jártam a kertet. Aztán próbáltam a telefonnal bevilágítani az ablakon, de nem láttam semmit, kopogtatni nem mertem. 05:09 volt, úgyhogy kimásztam a kerítésen. A hév hamar jött, fél hat előtt a vonat állomásra értem. 05:57-kor jött a vonat, és háromnegyed hét előtt letett. Már világosodott mire haza gyalogoltam. Mindenem vizes volt, bemásztam a kerítésen, majd az ablakon vissza a szobámba. A hőmérő nem érte el a 16 fokot sem, mert nyitva volt ugye az ablak amíg távol voltam. Vissza aludtam. Anyukám bejött reggel és észre vette a hűvöset. 9 körül fölkeltem és a nagymamám azzal fogadott hogy hallom kihűtötted megint 16 fokra a lakást. Én meg mondtam hogy 15.9-re. Erre mondta hogy az apád valagát. Aztán bevallottam mindent, és azt mondta 22 évesen hogy lehetek ilyen felelőtlen? Szóval szerintetek mennyire vagyok gázos?

2021. jan. 23. 21:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig cuki volt:) Filmekbem van ilyen, hogy jön egy fuvallat aztán elindul a főszereplő random szerelmet vallani. Ott ez általában bejön.

De

Bemászni es körbe járni a kertet, aztán bevilágítani az ablakon?😅 Nem tudom... Én beszartam volna a csaj helyében, ha mondjuk épp lent lettem volna egy pohár vízért.

Inkább írj rá. Vagy csődör rá, ha már addig eljutottál, hogy te vagy az a random ember, aki kint járkál.

Mondjuk ezen a ponton azt sem tudom, hogy ez normálisan kérdés - e. Azért én leírtam, amit gondolok🤷🏼

2021. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Szét vísítottam az agyam😂😂😂

Aztán észrevettem, hogy nem a humor kategóriába írtad.😂😂😂

2021. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

"3 év plátói kapcsolat"

Miért van olyan érzésem, hogy a lány nem is tud erről a kapcsolatról...

2021. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hogy ehelyett a kitalált történet helyett,kérdezhettél volna valami értelmeset is,ami tényleg érdekel téged és tényleg megtörtént veled.De helyette inkább erre fordítottad azt az időt,amit arra is szánhattál volna.Csak ennyire vagy gáz.
2021. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
OMG! 😂😂😂😂😂
2021. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
4: nem kitalált történet. Bennem legalább van bevállalósság, egy életem van, nem álszenteskedve akarom tölteni. A 3-mas jól gondolja.
2021. jan. 23. 21:39
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha van benned bevállalósság meg mutatod ezt az írást a lánynak.

Mered?

2021. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan csak 1 kérdésem van

Miért női klumpát és nem a saját cipődet vetted fel?! :D

2021. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Merem, persze. De most a ki járási tilalom miatt nem tudok még egy ilyet tenni. Nappal meg nem tudom hol tartózkodik.
2021. jan. 23. 21:43
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül hívják "plátói szerelemnek" és nem "plátói kapcsolatnak".

Jelzem, ha a mi kertünkbe mászik be egy huszonéves, akkor nem kérdezem, hogy a lányomba szerelmes-e vagy alvajáró, hanem ráküldöm a kutyát, ami marad belőle, arra meg ráhívom a rendőröket.

Mármint ha nem kitalált lenne a sztori.

2021. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!