Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez alapján mennyire vagyok gáz?

Ez alapján mennyire vagyok gáz?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akibe bele szerettem, ezért 3 év plátói kapcsolat után úgy döntöttem hogy meg látogatom. 2 évvel ezelőtt fölkeltem éjjel 3-kor és háromnegyed négykor elindultam. Kiugrottam az ablakon. December volt 4 fok, és eső, egy szál ingben voltam, egy 6 számmal kisebb női klumpába amiről lelógott a sarkam, és boka zokni. 03:54-kor jött a vonat. Háromnegyed ötkor leszáltam és 5 perc múlva jött a hév. 04:55 volt mikor letett, annyiszor néztem az órát mert ideges voltam. Oda értem a kapuhoz pár perc alatt. Bemásztam, és körbe jártam a kertet. Aztán próbáltam a telefonnal bevilágítani az ablakon, de nem láttam semmit, kopogtatni nem mertem. 05:09 volt, úgyhogy kimásztam a kerítésen. A hév hamar jött, fél hat előtt a vonat állomásra értem. 05:57-kor jött a vonat, és háromnegyed hét előtt letett. Már világosodott mire haza gyalogoltam. Mindenem vizes volt, bemásztam a kerítésen, majd az ablakon vissza a szobámba. A hőmérő nem érte el a 16 fokot sem, mert nyitva volt ugye az ablak amíg távol voltam. Vissza aludtam. Anyukám bejött reggel és észre vette a hűvöset. 9 körül fölkeltem és a nagymamám azzal fogadott hogy hallom kihűtötted megint 16 fokra a lakást. Én meg mondtam hogy 15.9-re. Erre mondta hogy az apád valagát. Aztán bevallottam mindent, és azt mondta 22 évesen hogy lehetek ilyen felelőtlen? Szóval szerintetek mennyire vagyok gázos?

2021. jan. 23. 21:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen lényektől int óva minden létező pszichológiai témájú könyv.

Tipikus szociopata.

2021. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
19: nem neked mondtam hogy ha lesz normális kapcsolatod, hanem az előtted szólónak. De egyébként továbbra is túlkapásnak mondom a kutyát.
2021. jan. 24. 09:19
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem érted.

A kutya nem túlkapás. A kutya házőrző.

Te vagy a túlkapás.

Az a túlkapás, ha illetéktelenül behatolsz más magánterületére.

Ráadásul éjjel, sötétben.

2021. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Btk. 221. § Magánlaksértés

Magánlaksértés


221. § (1) Aki más lakásába, egyéb helyiségébe vagy ezekhez tartozó bekerített helyre erőszakkal, fenyegetéssel vagy hivatalos eljárás színlelésével bemegy, illetve ott bent marad, vétség: 2 év." V

2021. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Ez durva
2021. jan. 24. 14:02
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem durva.


Az a durva, hogy 22 évesen annyi eszed sincs mint a hat éves lányomnak.

Aki mellesleg szintén rád tudja küldeni a kutyát, ha bemásznál a kertünkbe.

2021. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Ez 2 éve volt. Azóta már meg jött az eszem. De arra még talán hajlandó lennék hogy kövessek valakit, de már nem másznék be. Nem az a durva hogy börtön jár, hanem az hogy fegyver, rossz szándék, és kártevés nélkül bemegy valaki, és utána meg hurcolják. Hát csak enyhítő körülmény ez. Drága megboldogult Repülős Gizi néni kapott 2 évet, úgyhogy a házba is bement, és el vitt holmikat.
2021. jan. 24. 14:34
 28/38 anonim ***** válasza:

2 éve volt, és pont most jutott eszedbe kiírni a gyakorira...???


:-DDDD

2021. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Mert most új fejlemény van.
2021. jan. 24. 14:41
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

"De arra még talán hajlandó lennék hogy kövessek valakit"

Amivel halálra ijeszted. Tipikus pszichopata. Orvos kéne neked.


"Nem az a durva hogy börtön jár, hanem az hogy fegyver, rossz szándék, és kártevés nélkül bemegy valaki"

Amikor éjjel arra ébredek, hogy morog a kutya mert valaki járkál a kertemben, nem fogok vele kérdőívet kitöltetni, hogy nyilatkozzon a szándékáról. Félek, féltem a családomat. Nem tudom, ki az, van-e fegyvere, ártó szándékkal jött-e. Nincs ráírva.

Épp ezért tartunk kutyát. Kint van a harapós kutya tábla, ha te magasról teszel az én jogaimra - például illetéktelenül behatolsz a magéntulajdonomba -, akkor semmilyen morális alapod nincs arra, hogy tőlem elvárd a te jogaidnak tiszteletben tartását.

2021. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!