Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez ami lejátszódik bennem?

Mi ez ami lejátszódik bennem?

Figyelt kérdés

Az eszemmel tudom, hogy nincs értelme várnom egy illetőre, de a szívem mégis mást mond. Abszolút nem volt egy jó kapcsolat sok rossz volt, de mégis sokszor hihetetlenül boldog voltam, biztos voltak nekem is hibáim, nem tagadom, de kettőnk közül ő volt az aki leginkább hozzájárult ahhoz, hogy szépen lassan mindig elromlott az egész.

Most van egy fiú, aki érdeklődik irántam, én is viszonzom ezt, de lelkileg erre még nem állok készen, pedig szeretném. Egyenlőre csak ismerkedünk, persze érzem hogy ő már most többet szeretne de én még nem állok készen, bántani avval hogy "megpróbáljuk" aztán lesz valami, nem akarom. Természetesen ezt vele is közölni fogom ha a beszélgetésünk erre terelődik. Egyszerűen úgy érzem hogy minden tekintetben többet kaphatnék ettől a kapcsolattól, de a "múltam" nem enged. A nehézségek ellenére, úgy érzem a másikkal tudnám leélni az életemet. Nem érzem úgy, hogy csak ragaszkodnék, egyszerűen olyat érzek iránta, amit nem tudok megmagyarázni. Ez így most lehet kissé kusza, de annyi minden kavarog bennem hogy nem tudom leírni. a barátaim már nem értenek meg, hogy miért jó ez nekem, ezért gondoltam itt beszélgetek, hátha akad itt valaki akivel eltudok erről beszélgetni, mert megérti


2010. aug. 15. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az írásod alapján pótlékot keresel ebben az újabb érdeklődő fiúban. Ez szerintem rossz taktika. Zárd le az előzőt mielőtt bármit is elkezdesz viszonozni egy másiknak.


Sajnos nem tudok segíteni, inkább sorstársnak érzem magam veled. Én fiúként vagyok így egy lánnyal, és hiába találkozok rendszeresen újabb és újabb más lányokkal, mindig ez a régi jár a fejemben, ő jelenti a párt számomra. Én emiatt inkább nem megyek bele új kapcsolatba még. Hiába lenne kivel. Egyszerűen tiszteletlenség az újjal szemben tettetni valamit ami nem igaz, abban a reményben hogy hátha az lesz... Nem akarok mást megbántani...

2010. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem használom pótléknak, egyenlőre én csak barátkozok. nekem ennyi egyenlőre tökéletesen elég. persze vonz, hiszen megkapnám tőle azt amim most nincsen de ezalatt a rövid idő alatt fontosabb lett annál, hogy bántsam vagy elveszítsem annak az esélyét is hogy barátok legyünk. sajnálom hogy te is ebben a helyzetben vagy. talán megoldódik hamarosan mindkettőnk dolga.
2010. aug. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!