Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol lehet diszgráfia tesztet...

Hol lehet diszgráfia tesztet csinálni? Megéri-e egyátalán,és mennyibe kerül ha kerül, mert az a sanda gyanum hogy diszgráfiás vagyok.De azt nem értem hogy akkor 6-os koromban hogy kaptam 5-öst külalakra 16éves vagyok

Figyelt kérdés
Ha valaki diszgráfiás küldene képet az írásárol, ha nem nagy dolog.

2021. febr. 11. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A disgráfia gyakran írás közben derül ki pl betűk keverése és többnyire már bocs de okádék az írás kép én magam is az vagyok keverem a betűket b-d g-k stb mellesleg ahogy említettem elég nehezen tudok szépen írni na de a lényeg ha suliba jársz keresd fel az igazgatót vagy azt a tanárt/személyt aki a külön óraért felel ha tényleg van ilyen problémád akkor tovább küld és tájékoztat. Mellesleg megsúgom annó ezért nekem előnyöm volt érettségin mert fél voltam mentve a helyesírás alól 😉
2021. febr. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak a d és g-t szoktam össze cserélni de azt is ugy hogy csak a d-t néha lefele húzom és nem fel, valószinüleg régen rosszúl rögzült be, az írásom az nekemis csúnya ha csak igy félvárol veszem az írást és hátra dölve írok mert unatkozom, de ha rá figyelek akkor nem a leggyönyörűbb írás, de nem okádék, szóval nem tudom mitévő legyek.
2021. febr. 14. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én diszlexiás vagyok, ha a tanárok nem küldenek tovább ilyen vizsgálatokra ne eroltesd, ha nem állsz miatta bukasra. Nem jó érzés mikor lehülyéznek miatta, pedig nem is vagy az.
2021. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!