Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol tudok felnőtt diszgráfia...

Hol tudok felnőtt diszgráfia vizsgálatra menni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok ,mindig bajom volt a matekkal. Nehezen értettem meg a dolgokat, nem jegyeztem meg a számokat.

Gyerekként 4 nyaramat rontotta el nevelőapám azzal ,hogy mindig a matekfüzet elé ültetett. 4 nyáron át tanultam az átváltásokat, amiket mai napig nem tudok.

8 osztályom van. Esti iskolában mikor érettségit elkezdtem kedves volt a tanár . Dolgozatot meg lehetett úgy csinálni, hogy az utolsó 5 10 percben kinyithattuk a füzetet. 2 pont egyes lett.

Bíztam magamban. Azt hittem lesz 4-es . Nem jött össze. Ez miatt hagytam ott az iskolát. Nem volt másom csak egyes.

Szeretnék vizsgálatot és ezáltal felmentést szerezni, ha tényleg szükséges.

20/L


2020. jan. 19. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosod valószínűleg jobban ismeri a lakhelyed szerinti ellátást ebben a kérdésben.
2020. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A házi orvosom egy flegma bzi.....
2020. jan. 19. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Miból szeretnél felmentést? Számolás alól? És hol akarod használni?
2020. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék érettségit, de a matek tudásom nulla..
2020. febr. 13. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!