Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem nincs...

Petra122 kérdése:

Mit tegyek ha úgy érzem nincs bennem semmi különleges?

Figyelt kérdés
Már egy idelye úgy érzem nincs bennem semmi különleges. Egész jól rajzolok de azt meg nem sűrűn és úgy érzem olyan semmien vagyok. Mit csináljak?
2021. febr. 23. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Tanulj meg helyesen írni magyarul, na az elég nagy különlegesség.
2021. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, elég sok olyan ember van, akiben nincs semmi különleges. Teljesen szürke az életük, a személyiségük. De ez még nem jelenti azt, hogy benned sincs valami különleges, lehet még csak nem találtad meg.
2021. febr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Tiniként én is különleges akartam lenni és a különleges embereket kerestem. Felnőtt fejjel másképp látom már a kérdést. Az olyan embereket értékelem, akikkel mély beszélgetéseket lehet folytatni, érdeklődnek a világ iránt, széleslátókörűek, sok dolgot kipróbáltak és megismertek, van valamilyen passziójuk, szenvedélyük, önállóak, több lábon állnak, foglalkoznak a személyes fejlődésükkel, mentális és fizikai egészségükkel, jóllétükkel. Ezek a dolgok nem maguktól jönnek, mert különleges lenne valaki, hanem mert energiát tesz bele és foglalkozik vele. Mondjuk nem csak a facebook és insta feedet pörgeti, hanem elolvas egy könyvet, podcasteket hallgat, kipróbál dolgokat, keresi a lehetőségeket.


Ha mondjuk a rajzolás megy, akkor nézz utána a neten, hogy készíthetnél egyszerűbb és bonyolultabb grafikákat, hogyan lehet rajzot digitalizálni, milyen programok léteznek erre, hogyan lehet online grafikákat árulni, milyen kreatív szabadúszó és alkalmazott munkák léteznek, kereshetsz instán, facebookon olyanokat, akik már ebből élnek. Érdekes megnézni, milyen marketinget alkalmaznak. Kereshetsz inspirációt, művészeket, akiknek a stílusa bejön. Szerintem az a lényeg, hogy motivációt találj az alkotás bármilyen formájára, aztán alkoss, csinálj valamit, és megtanulj próbálkozni, kipróbálni dolgokat.

2021. febr. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!