Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi lehet velem a...

Szerintetek mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés
Mindenkivel jóban vagyok, közvetlen barátságos, de csak egy bizonyos pontig, onnantól senkit, de senkit nem engedek közel? Nincs se igaz barátnőm,se barátom, se kapcsolatom. Lány vagyok. Biztos bennem van valami,de mi?
2021. febr. 25. 16:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De előtte is jártam már, csak akkor egy másiknál, de ott sem volt nagyobb értelme!
2021. febr. 25. 18:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen távolságtartó vagyok, nem engedek elég közel magamhoz senkit. Szerintem nincs ezzel a viselkedéssel baj. majd olyannál, akiben jobban megbízol, próbálkozhatsz szorosabb kapcsolatot kialakítani. De nagyon nehéz ilyen embert találni! Mert a többséggel csak a "szia mizu?" féle felszínes kapcsolat működik.
2021. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet valami fiatalkori sérelem.

Talán becsaptak, visszéltek a bizalmaddal, elhagytak, megbántottak hozzád közelállók stb.,aminek következtében nem bízol meg annyira senkiben már. Gondold végig nem-e történt hasonló az életedben és próbáld megválaszolni a kérdéseid, talán magadban rejlik a válasz 🙂

2021. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez mind megtörtént, több barátnőm is az épp aktuális barátommal megcsalt, így aztán többször kellett ugyanazt átélni. Sajnos mindig rosszul válogattam meg a barátnőimet, na meg a barátaimat is... :-(
2021. márc. 11. 12:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg is van a válasz.

Sajnálom,hogy ilyen dolgokon mentél keresztül.

Nyilván,csak akkor tudsz ezen az állapoton túllendülni,ha elfogadod ami történt és elengeded. Lezárod a múltat.

Nem könnyű folyamat de végig lehet csinálni.

Ha megtisztultál a múltban átélt sérelmektől, akkor újra vissza tudsz találni önmagadhoz és nyitni mások felé, valamint bizalmi kapcsolatot kialakítani.


A bizalom eljátszás nehéz dolog. Tudom, hogy milyen, mert én is átéltem. De az elengedés a megoldás, ha nem megy magadtól, keress egy jó szakambert. Hidd el sokkal jobb lesz utána.

2021. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!