Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vallomás magamról. Vélemény?

Vallomás magamról. Vélemény?

Figyelt kérdés

Csak annyit fűznék még hozzá,hogy nem vagyok magyar,szóval,ha nagyon nagy baromságot írtam,szóljatok,de ne ordibáljatok :D



Ihletre vágytam,gondoltam csak akkor tudok egy normális szöveget összekaparni.De bevallom,még mindig nehézkes.

Ihlet után kutattam!Belenyúltam az Univerzum undorító velőjébe.Kirántottam.Ledobtam a Földre.És engedtem,hogy follyon ez a rohadt ihlet.Ó,még a kisújjam is bizsergett.Vulkánok törtek ki.Igen!Óriáshullámok is.

Ihletvadász vagyok.Ó,igen!Rajzolok,írok,zenélek.Nyelveket sorolnám az „erősségeim” kategóriába.(Német,Angol,Magyar,Szerb)

Oly fantasztikusak ezek az izegő,makogó gesztusok amiket megfigyelhetek azokon az élő mechanikusan járó robotokon,akiket elrángatott a szürke hétköznap átka.A sürgés-forgás vad tánca és a befejezetlen feladatok után loholása.

Megfigyelést nevezhetünk egy lázadó,forró hobbinak?

Személyiségemre visszavergődve,meg kell említenem,hogy a Humor rendkivül fontos tényező.Imádom azokat az embereket,akik ha kézzelfógható csönd piszkolja a társaság levegőjét,megmentik egy poénnal.

Egyébként minden bolond akcióban benne vagyok.Nevezhetjük adrenalinfüggőségnek vagy csak Őrültségnek.Szeretek dinnyét a fán enni.Perverz vicceket előadni ;].Szeretem ha nevetnek miattam/rajtam/velem.Szeretem élvezni az életet.Szeretek a legjobb barátnőmmel Rádióst játszani,és éjjel a baglyokkal verseny éneklést indítani.Szeretek bombát ugrani a vízbe.Szeretek Headbang-ni ha egy jó rockszámot meghallok(Y)Szeretek kézenfogva rohanni az utcán.Szeretek átölelni embereket.És imádok mosolyt kölcsönözni.Szeretek olyasmit csinálni,amit más Bolondságnak nevezne.Valószinű Bolond vagyok.Valószinű,hogy a több milliárd lélek a világon úgyszintén Őrült,csak kevesen fogadják el ezt az Istenadta ajándékot.

Tudjátok mit?Szeretek élni.!Ó,fantasztikus tudat az,hogy egészséges vagyok,és hogy minden kis porcikámat kitölti a boldogság, a szabadság,a tehetség,a vágy,és a szeretet.


2010. aug. 17. 20:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szerintem jófej lehetsz. Élvezed az élet minden porcikáját és ez jó. :) Bár látszik hogy nem magyar vagy pár mondat elég hülyén hangzik.

"Belenyúltam az Univerzum undorító velőjébe.Kirántottam.Ledobtam a Földre.És engedtem,hogy follyon ez a rohadt ihlet.Ó,még a kisújjam is bizsergett."

:D

"izegő,makogó gesztusok"

Ez is furán hangzik. Én inkább így fogalmaztam volna: Izgő mozgó gesztusok...

De ahhoz képest hogy nem magyar vagy, szép munka. :)

Egyébként milyen nemzetiségű vagy? És mért pont magyarul írtad?

2010. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Német,csak a családom magyar és én is tudok,de nem olyan igazi tökéletesen :]
2010. aug. 17. 20:25
 3/24 anonim ***** válasza:
ez r*hadt jó! feldobtad az estém :D
2010. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Szóval,ha kiraknám HotDogra bemuatkozásnak,nem lenne akkora égés? :D

Ja ám örülök,hogy feldobtam az estéd :D

2010. aug. 17. 20:56
 5/24 anonim ***** válasza:
Marha szimpatikus vagy nekem. Hány éves vagy?
2010. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
15,Te? :DD
2010. aug. 17. 21:19
 7/24 anonim ***** válasza:
Hamarosan 14 de még csak 13 :P
2010. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
:'D
2010. aug. 17. 21:24
 9/24 anonim ***** válasza:
:D Van msn ed?
2010. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Persze.Küldjél levelet és akkor elküldöm,ha akarod :]
2010. aug. 17. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!