Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igazi skinhead vagyok?

Igazi skinhead vagyok?

Figyelt kérdés
Skinheadnak tartom magam, bakancsot hordok, nadrágtartót, és bombert. Szeretem a focit, szeretem a sört, és rühellem a rendőröket. Szeretem megszegni az értelmetlen szabályokat, és arra törekszem, hogy szabad maradjak. A haverok szerint viszont nem vagyok skinhead, mert nem vagyok rasszista. Azt mondták, így is lehetek az, de csak egy divatmajom igazából. Engem az se zavarna, ha cigány, vagy néger skinheadekkel kéne lógni. Tényleg divatmajom vagyok? 18\F

2021. márc. 2. 07:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A haverjaid valóban tájékozatlanok. Egyébként egy ilyen külsőtől még senki sem lesz skinhead. Még ha fehér fűzővel hordod a bakancsod, és borotválod a fejed, akkor sem. Ez egy identitásbeli kérdés. Neked kell azonosulni velük, de nem csak külsőleg.
2021. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
9%
Szia! Én szintén skinhead vagyok és mivel már a fajunk kihalásban van nagyon kevés csoport van. SHARP-okat (anarchista/komunista skinheadeket) élö ember nem látott Magyarországon ezért nem is fogsz tudni csatlakozni egy olyan társadalomhoz sem. De ahogy én téged látlak sosem fognak bevenni így, egy skinhead csoportba. Nem bántásból mondom tényleg, de elhatároztad hogy skinhead akkarsz lenni és miután egy vadidegen mondta, hogy legyél punk, a "gyakori kérdéseken" hirtelen elment a bizalmad. Ha igazi skinhead vagy ki kell tartanod azért ami vagy le kell füttyentened amit az emberek az utcákon rólad beszélnek. A zenei stílusodnak is stimmelnie kell mert ha valami olyat hallgatsz ami ellentmond a csapatnak az pedig már árulás. Gondold meg jól hová jelentkezel és ha majd ott tartasz, hogy velünk legyél neked is szólni fog majd az OI!
2021. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Szerintem leginkább tartozni szeretnél valahová, úgy, mint én. Sokakkal megesik ez.

Én elég sok hülyeséget kipróbáltam eddig, a mai napig nem vagyok biztos a nézeteimben szinte semmilyen téren sem.

Valójában nem szükséges valamilyen nagy közösséghez tartoznod, mint például a skinheadek, punkok, anarchisták, hippik, stb. Fontosabb lenne, hogy legyenek barátaid, akikkel jól kijössz.

Ha mégis szeretnél egy nagy csapathoz tartozni, akik támogatnak, biztosan vannak, akik szívesen bevesznek maguk közé, szerintem is jó fej személy lehetsz.

Valójában pedig az vagy, aminek érzed magad.

Fel a fejjel, majd csak megtalálod a saját utadat, amin boldogan haladsz majd előre! :)

Sok sikert kívánok mindenhez!

17/L

2021. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a skinhead külső, de nem tudok, és nem is akarok azonosulni egyetlen irányzatuk nézeteivel sem. Nyilván demagógia, ha azt mondom, hogy imádnak az emberek a külső alapján ítélkezni.
2021. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%

1. Skinhead-ek már nincsenek. Mint ahogy hippik sincsenek már sehol...


2. Magyarországon nincs igazán sok migráns.


3. Ha már közösséget keresel akkor keress olyant ami létezik és ad is neked valamit mint pl valamilyen küzdősport egyesület!


4. Semmi baj ha nem utálod a cigányokat. Azokat nem is kell utálni csak az alja embereket, de akkor se a bőrszínük miatt hanem az életvitelük miatt...

2021. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
sharp,ez figyelemreméltó,jó értelemben.
2021. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Senkinek sem esik le, hogy full kamuból írta a srác. 😀
2021. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!