Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek unalmas,magamnak...

Szerintetek unalmas,magamnak való,nagyképű ember vagyok ezért?

Figyelt kérdés
43 éves férfi,targoncás vagyok egy multinál. Próbálok egészségesen élni étkezni,nem dohányzom,nem kávézom,nem alkoholizálok, nem eszek édességeket,sós nassolni valókat. Mértékkel eszek mindent és a súlyom optimális 176cm, 73 kg. Nem járok kocsmázni,nem káromkodok,mint egy paraszt,megvan az összes fogam,nem állok be szünetekbe kibeszélni az éppen nem ott lévő kollégákat(magánéletét).A túrázás a hobbim,meg sokat olvasok szabadidőmben. Amúgy szívesen beszélgetek bármi értelmes témákról,akár szakmai dolgokról.
2021. márc. 7. 07:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miert?

Teljesen atlagos vagy?

2021. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Amiket leírtál magadról abból nem lehet megállapítani hogy igazak-e rád a kérdésben említett dolgok. Simán lehetsz unalmas, magadnak való, nagyképű ember. Vagy nem. Ezekről a dolgokról kérdezz meg egy olyan embert akivel régóta ismeritek egymást és adsz a véleményére.
2021. márc. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ebből ez nem derül ki.
2021. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A parasztozás (pejoratív értelemben) önmagában bunkóság. Ha valóban nem vagy nagyképű tahó, akkor a jövőben ezt szíveskedj figyelembe venni!

Köszönöm.

2021. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak mert visszahallottam egy kollégától,hogy ezeket gondolják rólam páran a cégnél.Mert nem bratyizok le le velük,nem pletyizek velük,nem megyek el közös ivászatokra.(utána meg azon röhögnek kit tudnak jobban leitatni,meg mit csinált tök részegen és erről beszélgetnek még évek múlva is elmesélik). Meg nem dugom meg a kolléganőt akit már 4-en megdugtak a cégnél. Van feleségem,1 gyermekem.Ezeket a dolgokat 23 éves korig megtettem,voltak ribik akiket kezeltem,bulizgattam,ittam.(sajnos ezeknek volt köszönhető,hogy feladtam az egyetemet,ami életem egyik legnagyobb hibája volt).
2021. márc. 7. 07:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nálunk a szünetben kivétel nélkül az a téma, hogy milyen mocsok a főnök, milyen fos a munka és pénz, valamint mekkora hülyeséget csinált xy ember. Annyira meguntam, hogy az udvaron eszem meg a szendvicsem, nem bírom azt a negatív légkört. Bár én nem hallottam vissza semmit, de átérzem a helyzeted. Az ottani hangadó is azzal dicsekedett, hogy 14 éves kora óta kocsmabogár.
2021. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Szóval, mert más vagy, mint az aljanép, azt hiszed, hogy akkor ebből az is következik, hogy nagyképű vagy még el kell hinned, amit mondanak rólad?🙄 Azt se tudják, hogy ezek a szavak mit jelentenek. Viszont az a legnagyobb gond, hogy te se.


A nagyképűséget teljesen másra alkalmazzák.

Unalmas és magadnak való, legfeljebb azért az ő szemükben, mert nem vagy olyan görény, mint ők.

2021. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

“voltak ribik akiket kezeltem,bulizgattam,ittam.“


Miert ribi az akit te “kezelgettel”, es miben vagy te jobb ezeknel a “ribiknel”?

Miert lesz a ferfibol macso, a nobol meg ribi ugyanazon okbol?

Leirasod alapjan eloszor szimpatikus voltal, de latod latod, te is csak egy szanalmas hulye vagy, barmennyire is probalod bemagyarazni magadnak, hogy atlagon feluli vagy. Csak mondogasd magadnak, hatha egyszer valora valik..... vagy nem.

:)

2021. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as abban vagyok én jobb ezeknél a ribiknél,hogy 23 éves koromban megállapodtam,felelősségteljes életet élek,nem dugok félre mint sok 40-es kollégám,kolléganőm...
2021. márc. 7. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:

“ 23 éves koromban megállapodtam,felelősségteljes életet élek,nem dugok félre mint sok 40-es kollégám,kolléganőm...”


Szoval 23 evesen ilyen izgalmas eletet elsz, gratulalok 🤣 azert mert ilyen fiatalon voltal olyan hulye es megallapodtal, meg nem kell a masikat lenezni, mert ok ki szeretnek elni a fiatal eveiket.

2021. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!