Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem idegesítő hogy a sok...

Nem idegesítő hogy a sok emberre várni kell a pénztárnál?

Figyelt kérdés
Engem baromira idegesít ha várni kell és főleg akkor ha sietek a buszhoz. De ha kocsim lenne akkor is idegesíteni mert nem ott akarom elb. ni a napon van otthon is dolog teendő stb. Ilyenkor ebben a helyzetben nem is bánom ezt a pusztító világjárványt.

2021. márc. 6. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Posszants egy kőbányait azt minden bajod elmúlik.

Úgy látom a toronyban kell egy kis takarítás, mert megteltél rossz energiákkal.

2021. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
#1: 👍 😂
2021. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendelhetsz online is, hasznalhatsz onkiszolgalo kasszat is.
2021. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Mi bajod? Te is egy vagy a sorban és mások rád várnak. Az ilyeneknek nincs semmi gondjuk ezért idegeskednek értelmetlen dolgokon... te élettelen
2021. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagy anyad az élettelen te élettelen xd
2021. márc. 6. 21:27
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
És mi idegesít még?
2021. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Engem is idegesít, főleg amikor szinte oda ugrik elém a vénasszony, kipakolja a rengeteg motyót, miközben 1 fél literes kólával vagyok, majd kiborítja a pénztárcájából az aprót, amiben 50 Forint a legnagyobb címlet és ott számolgatják a pénztárossal.

Közben meglátja hogy a kifli már nem is akciós, ezért 25 Forint helyett 28 Forintért adják és elkezd értetlenkedni az eladóval hogy akkor most hogy is van ez így.


Ritkán van olyan hogy nem sietek, de olyankor is idegesít.

2021. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Az idegesít, hogy a sorban állnak előtted, vagy az, ha valaki szerencsétlenkedik valami kuponnal, vagy ilyesmivel?
2021. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Engem az idegesit, hogy az emberek az utan kezdik el keresni a penzuket a penztarcajukat, bankkartyajukat miutan a penztaros vegzett, mindent beutott. Percek lennenek arra, hogy a sorban allva elovegye a penzet kartyajat, es akar forintra pontosan kiszamolja es a penztarosnak, meg visszadnia sem keljen.

Megis mire szamitanak ezek ? Hatha ha most megse kell fizetni ? Percekkel lehetne leroviditeni a sorban allast ha mindenki elore keszulne.

Ha tehetem Forintra pontosan kiszamolom a penzt, es csak egybe atnyujtom.

2021. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

De igen, idegesítő.


A vicces az, hogy én az autós közlekedésre szoktam példaként felhozni a sorban állást. Hiszen bármennyire is idegesítő, kénytelen vagy végig állni, nem kezdesz el üvöltözni, tombolni, nem lököd félre a népet, nem mész előre a sorban.


Ezzel szemben az autós közlekedésnél megcsinál mindenki mindent csak hogy előrébb jusson, tolakszik, bevág, vagy akár kikerüli a sort a járdán :D


Bocs az offért.

2021. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!