Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már hogy nem vagy a...

Érezted már hogy nem vagy a helyeden?

Figyelt kérdés

Én ezt érzem már 3éve kB. Amit szerettem és tudtam csinálni azt mások miatt gusztustalan módon befejeztették velem.

Azóta családi vállalkozásunkban dolgozom eladóként a drogériánkban.

Mivel kisvárosban van így tanácsot is kérnek a vevők sminkkel meg műkormozessel stb. kapcsolatban.


Ezekre nem igazán tudok válaszolni férfiként. Ez nekem rossz meg idegesít h hiába kérdezi nem tudom a választ..nővérem érdeklik ezek ő imádja már hobbi szinten.


Ember kellene, de idegent nem akarnak szüleim, ìgy muszájbol csinálom. Nem értik meg igazán mi a gondom ezzel.


Kezdek kiégni és frusztrált lenni h igazán nem tudom mit csinálok..


2021. márc. 10. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Felnőtt férfi létedre nem kéne hagynod, hogy kötelezzenek arra, amit nem akarsz. Legyen a szüleid gondja, hogy kit raknak a helyedre. Te meg éld végre a saját életed, úgy, ahogy szeretnéd. Nem vagy már kisgyerek, sem jótékonysági szolgálat. Vedd a kezedbe az életed.
2021. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ezt, mikor dolgoztam. Felnőtt ember vagy amúgy, azt csinálsz amit akarsz, oda mész ahová akarsz.
2021. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!