Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érezted már hogy nem vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy nem vagy a helyeden az életben?

Figyelt kérdés
ha igen mik voltak a körülmények és mi hozott változást?
2020. aug. 24. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Általánosan ezt érzem. Körülbelül 25 éve, az első időkig visszamenőleg amikre még képes vagyok visszaemlékezni.
2020. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen, de aztán erőt vettem magamon, abbahagytam az önsajnálatot és vátoztattam.
2020. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most is azt érzem, elköltöztem otthonról de itt sem jobb mondhatni ez sem hozott változást, pedig nagy utat tettem meg egyik sem jobb

Nem tudom hol a helyem

Egy lány

2020. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyemen érzem magam, de belül valami másra vágynék. Mondjuk előnyben vagyok, mert pontosan tudom mi is az, de azt ahogy eddig 40 év alatt sem kaptam meg, ezután sem fogom. Csak egy valami, de amúgy megvan mindenem. Más meg azt az egyvalamit észre sem veszi hogy meg van neki, és rám irigykedik. Na ez a tragikomikus az egészben!
2020. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de semmi nem hozott (hoz) változást számomra.
2020. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi hiányzik? Csak őszintén!
2020. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen,szinte folyamatosan.

És,hogy mi hiányzik? Az a társ,aki számomra mindenhogy tökéletes.

Ne vedeljen,még ha csak hétvégente teszi is,de NE tegye. Amikor nem dolgozunk,együtt vagyunk otthon,akkor ne a gépen játszon,ne a facebookot nyomkodja,hanem engem. 😁 Beszélgessünk. Beszélgessünk és beszélhessünk. Ne akarjon bepiálva rám mászni,mert a belem kiokádom ha cefreszagú pofával lihegnek a fejembe NE VEDELJEN.

Szóval a számomra tökéletes társ hiányzik,olyan,akivel lehet beszélgetni,jókat szexelni,aki ugyanúgy szeretné a problémákat megoldani,ahogy én is és nem csak nekem kell a fejem törni a megoldáson.

2020. aug. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es. Legalább te tudod mi a probléma. Na és amikor csak szimlán elutasítanak, de azt folyamatosan?Én nem piálok, nem dohányzom, nem gépezek. Imádok beszélgetni, bármiről. Tele vagyok tervvel, célokkal és már megvalósított projektekkel. Megteremtettem mindent amire egy családnak szüksége lehet, lakás(ok), ház(ak), autó(k), vezető beosztásban dolgozom, több felsőfokú végzettségem van(nem OKJ hanem államilag elismert diplomák), amennyire az időm engedi sportolok, nem zabálok össze mindent, nincs nagy hasam stb. Na és? Mint férfi otthon arra vagyok jó, hogy menedzseljem a családi életünket, a szex ebbe már nem tartozik bele.


Te meg szenvedsz egy alkesz barom mellett, aki így a leírásod alapján inkább összeköltözhetne egy ugyancsak alkesz gamer haverjával. Én felépítettem az életem, és mégsem vagyok igazán boldog, mert hiányzik a női energia az életemből. Te meg otthon hervadsz el egy nyomorult mellett. Boccs hogy ezt írom, de felháborítónak tartom, hogy egy ilyen senkinek megaatik egy értelmes nő az életében. Bár nem akarlak ezzel megsérteni.

2020. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!