Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik gyűlölik azt a középsulit...

Akik gyűlölik azt a középsulit ahová járnak azoknak hány százaléka hagyja ott az iskolát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

osztályból 4en utáljuk.

ebből 3elment :(

2010. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te hányadikos vagy?
2010. aug. 18. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Én utálom, de nem megyek sehová, mert nem akarom elszenvedni megint a "beilleszkedési" procedúrát.

Azért tettem idézőjelbe, mert nem igazán vannak ott barátaim, de úgyahogy elfogadnak.

2010. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én utálom a sulit, de azok miatt akik odajárnak, meg kicsit azért is, mert ugye tanulni kell

én nem hagynám ott, mert utálnak, akkor elcseszném az egész életemet utána meg öngyilkos lennék

akik mással vannak elfoglalva azok otthagyják a sulit, pl csajok pasik miatt, mert belőlük élnek meg, drogoznak és akkor nem igazán lehet suliba menni

vannak ilyenek, de nem olyan sok, inkább szakmunkásból, mint szakközépből vagy gimiből

2010. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Százalékot nem tudok mondani, de az első két-három hét után Én is ott hagytam a szakközépet. Átmentem egy gimnáziumba, ahol sokkal jobban érzem magam.
2010. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,én szerintem mindenki utálja a suliját :D
2010. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11-be megyek
2010. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én utálom, viszont nem mehetek máshová.... :/
2010. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!