Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vártad már a középsulit 8....

Vártad már a középsulit 8. -as korodban?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék középiskolás lenni,pedig itt nagyon jó barátaim vannak,a tanárok is OK. Lehet attól,hogy ha oda vesznek fel mindenkit,ahova jelentkezünk,akkor egy busszal járunk.Talán ez nyugtat meg? Ti is így vártátok?
2009. dec. 18. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Emberek vagyunk, többségünk nyitott a változásra, az új dolgokra, vonz az "izgalmas ismeretlen". Én is vártam már az újítást. Persze vannak akik félnek tőle, de a többség pozitívan tekint a következő lépcsőfokra a nagybetűs ÉLEThez.
2009. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon várom:)
2009. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

én nem vártam

az egyetemet mégkevésbé vártam

sz*r is volt mind a kettő

de biztos én vagyok pesszimista

másokon nem láttam,h sz*r lett volna nekik

2009. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vártam annyira,bezzeg most az egyetemet:)
2009. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

én nagyon vártam:)

és nagyon jó is lett!:)

2009. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Én most vagyok 8.-os és már nagyon várom!!!!!!:))
2009. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Társaságilag általánosnál tuti, hogy jobb, legalábbis az enyém, de általánosban nem volt 3-asnál rosszabb jegyem évégén, itt még meg is buktam tavaly, azért annyira nem jó.
2009. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Vártam, mert a volt osztályom rossz volt, csak idegesíteni, b*szogatni tudtak. Hülyülni nem lehetett velük! Mikor úgy tűnt, hogy minden OK, akkor kezdődött az idegesítés előröl.

A mostani osztályom eléggé jó, nem idegesít senki senkit; és annyit lehet hülyülni, hogy szinte minden napunk abból áll. Az órákat is végigröhögjük! :D És ez így jó. :)

Örülök, hogy ott kellett hagynom a volt osztályom! Csak 2-3 emberrel tartom a kapcsoltatot, nem többel... :P


15/F

2009. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

én nem vártam..

főleg mivel 8kor csöngettek, és 7:50kor elég volt elindulnom..

most sem járok túl messze, de 6:50es busszal mennem kell..


nem vártam, mert féltem hogy milyen lesz a társaság, mert a régibe jól éreztem magam...

és úgy látszik nem volt alaptalan.. osztályomból 10 embert szeretek, de nem vagyok a barátjuk, ezért unatkozom suliba.. mindíg..

2009. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát eléggé féltem tőle, és az 1.osztályom nem is volt jó,végül több váltás után a 4.középiskolai osztályomban érettségiztem le.
2009. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!