Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most kezdtem a középsulit,...

Most kezdtem a középsulit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy utálok oda járni, pláne, hogy 1 dül vok lány. Egyik az oszt. társaim levegőnek, néznek. Nem akarnak mellém se ülni. Rendesen má szégyellem magamat, hogy annyi fiúból egy se mondja, hogy Á vagy B. Ti tudtok, olyan lányokról akik egyedül voltak lányok az oszt. és nem tudtak beilleszkedni?
2010. ápr. 15. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

1. Megtanulhatnál fogalmazni.

2. Mi vagy te, hogy mindenkinek oda kell menni hozzád, hogy a kedvedben járjon? Ha nem megy oda hozzád senki, nyilván azért, mert nem ismernek, és nem pont az egyedüli lány mellé akarnak leülni.

2010. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, azért nem szólnak, hozzád a fiúk, mert csendes vagy. Meg biztos, nem vagy olyan qrvás, sajnos a fiúk nem értékelik az értékes lányok. Én 18/L én már tudom, nekem is e miatt nem volt még soha pasim. Ha nem udvarolsz, hoppon maradsz és vénlány leszel:XD De ne izgasd magad akkor se legyél qrva!
2010. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

1.Nyiss a többiek felé!!!

2.Szerintem keress egy másik sulit ha ténleg ilyen szar a helyzet!!

2010. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig még nem tudok senkiről:D:P viszont majdnem lett egy valaki,akiről mér tudnék..xĐ
2010. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-dik válaszóló ezt mire mondod?
2010. ápr. 17. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
én tuti elkezdenék barátkozni..vagy ha már ennyien vannak,pasit fognék magamnak.. :D
2010. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lány vagy?
2010. ápr. 19. 17:04
 8/8 anonim válasza:
100%
Legyél türelmes, kedves, valamennyit tanulj és ne szorongj a suliban. Bármikor javulhat a helyzet, tapasztalat.
2010. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!