Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akadályozom saját magam?

Miért akadályozom saját magam?

Figyelt kérdés
Egyetemen volt egy vizsgám, amire tudtam, hogy tanulnom kell és nagyon fontos lett volna átmenni rajta, viszont nem tanultam rá. Az agyammal tudom, hogy tanulnom kellene és ideges is vagyok miatta, aztán rámjön az, hogy úgysem tudom megcsinálni és nem merek tanulni. Vagy nem megyek el olyan alkalmakra, amire szeretnék és tudom, hogy jó lenne pl. randi, koncert.(még a pandémia előtt) Mindig csalódom magamban emiatt.Miért csinálom ezt magammal?

#önszabotáló
2021. márc. 12. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz? Miért nem mész el eseményekre? Unod? Döntsd el, hogy mi a jobb: valamiről lemondani vagy siránkozni utána.
2021. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2021. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!