Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan, hogy utólag...

Volt már olyan, hogy utólag visszatekintve tökéletesen fölöslegesen gyötrődtél dolgokon? Főleg elalvás előtti negatív gondolatokra gondolok, akár hónapokon, éveken keresztül, amik mai fejjel mind értelmetlenek, feleslegesek, nem is úgy alakultak.

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon öreg ember mondotta vala a halálos ágyán a fiainak, hogy amin aggódunk és amitől félünk annak a 99,9%-a nem valósul meg.
2021. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tök felesleges egy csomó dolgon aggódni. Én pl elalvás előtt nem szoktam, csak éjszaka mikor felkelek. Pénz és munkaügyek miatt felesleges izgulni. A kapcsolataid miatt érdemes. Minden kapcsolatodra figyelj oda, az életed ezen múlik többnyire.
2021. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, nagyon sokat szoktam aggódni olyan dolgokon amik nem történnek meg. Általában este szoktam túl gondolni a dolgokat. Amikor már el kezdesz azon aggódni (ez csak egy példa), hogy az összes barátod utál, akkor már ideje van aludni. Volt már olyan hogy nem tudtam aludni a gondolataim miatt, ilyenkor általában elterelem a figyelmemet addig amíg el nem fáradok. Ajánlom hogy beszélj egy pszichológussal a problémáidról. Sok ember azt hiszi, hogy csak az elmebetegeknek és a nagyon súlyos öngyilkosság vággyal rendelkezőeknek kell pszichológus, de tényleg hasznosak lehetnek ilyen problémákat megoldani. Találj módokat arra, hogy relaxálj
2021. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!