Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon sokat vagyok magányos,...

Nagyon sokat vagyok magányos, mert igazi barátaim nincsenek. Volt ehhez kapcsolódó álmom, de ez ma megtörtént. Mi ez?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és van 2 barátom, de ők nem igaziak szerintem. (Mindig én kerestem őket, és volt mikor összeomlott a keringesem, mentő vitt be, semmit sem érdeklődtek utánam)

Rengeteg álmom van, hogy ők ott hagynak az út szélén. (Helyszín mindig más, csak az az álom lényege, hogy egyedül hagynak és ők elmennek.)

Ma csináltam messengeren csoportot, és behívtam őket, egy facebook oldalt kellett volna likelni. Egy internetes barátom kérte tőlem, akivel többet beszélek, mint ezekkel.

Nos, kiléptek a csoportból(semmit se írtak rá, nem is likeolták), és az internetes barátom is, és azóta nem írtak. Annyira rosszul lettem, hogy remegtem, fiú létemre sírtam, szédülök. Nagyon rossz...



2021. márc. 26. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
jó sok időd van ilyenm butaságokon bosszankodni!
2021. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem butaság, és ez nekem a tudatalattim van benne. Nem hiszem hogy csak úgy elkezdtem rosszul lenni, meg egy éve csak erről álmodok....
2021. márc. 26. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Önmagadtól ebből nem tudsz kikeveredni.

Menj Orvoshoz, aki elküld pl. pszichológushoz, de azzal számolj, hogy több látogatás kell hozzá, nem pedig 1-2.

2021. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek testvéreid?


Amúgy meg ne fuss olyan kocsi után amelyik ne akar felvenni.

2021. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!