Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha páran rámszálln...

Mit tegyek, ha páran rámszállnak egy oldalon névtelenül?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy semmi közöm az egészhez, engem belekevertek egy dologba, azt mondják, hogy hazudozok a legjobb barátnőmről is meg hogy kétszínű vagyok és egyéb jelzők...mindezt névtelenül. én eddig visszaírkáltam, mert mindig ideges lettem, amikro olvastam, hogy miket írnak rólam, de leeht nem kéne többet vissza írni csak akkor azt hiszik, hogy megijesztettek vagy ilyesmi...mi legyen?
2010. aug. 20. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
pontosabban le tudnád írni?
2010. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
így nem szeretném, mert lehet megtalálnák és rájönnének, miről beszélek:S
2010. aug. 20. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:

én sem értem pontosan, de ne is törődj velük.

ha nagyon parázol attól, hogy azt hiszik, h félsz, írj vissza nekik valami olyasmit h: ok, irkáljatok nyugodtan, nem érdekel. ha akarod el is küldheted őket melegebb éghajlatra:D

és amúgy egy kicsit talán el is gondolkozhatsz, hogy melyik dolog igaz-e rád azokból, amiket mondtak...

[bocs ha értelmetlen lett]

2010. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
sztem ne foglalkozz velük, főleg akkor ne ha tudod h amiket írnak csak kitaláció. ha látják h nem foglalkoztat a dolog akkor hamarabb megunják. ha visszaírsz akkor csak örülni fognak h sikerült téged megint felidegesíteni.
2010. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tegyél be egy jó kis gyilkolászós játékot és képzeld azt ,hogy akiket lelősz azok ők :D ( csak , hogy én is írjak valamit :D )
2010. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy ifj. Vezekény László???
2010. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vezekényi :D
2010. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!