Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoval sok oldalt neztem at...

Szoval sok oldalt neztem at ezzel a temaval kapcsolatban es ezen az oldalon is kutakodtam de egyszeruen ugyan ilyen problemat ilyen formaban nem talaltam, szoval megkerdezem es remelem kapok valaszt.:) hogyan?

Figyelt kérdés
en kiskorom ota szopom az ujjam de mar nagyon regen leszoktam rola.en eltudok nelkule aludni, sot en ugy alszok el viszont neha reggel ugy ebredek hogy a szamba van.nem ertem hogy es hogy errol hogyan tudnek leszokni.tudom hogy gaz es minden ezert akarok leszokni. eddig csak olyanokat lattam h nem tudnak elaludni nelkule, de nekem ilyen problemam nincs! hogyan tortenik ez es miert?

#leszokás #ujjszopás #ujjszopás leszokás
2021. ápr. 4. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pszichológus, de próbáld ki, hogy mondjuk beborsozod az ujjad, vagy ilyesmi.
2021. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!