Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Néha előfordul az hogy a jövőben bekövetkező eseményeket megálmodom.

Az ébredést követően az esetek 99%-ban ezekre nem emlékszem maximum tudat alatt. Aztán a bekövetkezés idejében elfog egy érzés hogy nagyon ismerős a helyzet aztán mikor felbukkannak az álumban látott képek, akkor jövök rá hogy ezt álmomban már láttam. Valakinek ötlete hogy ez miért lehet?



2021. ápr. 5. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne hogy az események az álmaidban is megjelennek?

Mert eléggé hasonlit ez a leirás a dezsavűre.

2021. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
100% biztos vagyok, álmomban tudatomnál vagyok de mégsem olyan fajta tudatomnál hogy irányítsam az álmom, kisebb koromban többször előfordult, mostanában ritka, és még annyit hozzá tennék, hogy amikor emlékeztem rá akkor is logikailag próbáltam elkerüpni az eseményt de a végére ugyan ott kötöttem ki.
2021. ápr. 5. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon fura.

Érdekes lehet igy gondolkodni.

Szerintem érdemes lenne álomnaplót vezetned, És leirni azokat amikre visszaemlékeztél.

2021. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez velem is így van, de csak ilyen 1másodpercnyi bevillanás van meg. Neked is? És utána így lefagysz 5-6 másodpercre, hogy "lool ez ismerős" aztán eszedbe jut az is, hogy amúgy álomban láttad.
2021. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló, csak nem 1 másodperc van meg hanem akár 15-20 beszélgetésekkel mindennel együtt
2021. ápr. 6. 00:46
 6/8 anonim válasza:
Enis igy vagyok sokszor pl helyekkel,vagy valoban megtortenik amit almodok,es akkor amikor tudatositom magamban,megijedek,hogy nehogy az a hely legyen a vegzetem vagy ne tortenjen semmi rossz
2021. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondoltál arra, hogy fejleszd?
2021. ápr. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még meg se fordult a fejemben hogy ilyet lehetne.
2021. ápr. 13. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!