Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor jöttél rá hogy mi...

Mikor jöttél rá hogy mi akarsz lenni, milyen munkát akarsz? Mennyit tettél ennek az eléréséhez és végül sikerült megvalósítani?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

41

és még nem sikerült, mert nemrég voltam 41.....

2021. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Futyimutyidanikahhh válasza:
67%
Én most kezdem a gimit de a nővérem most főiskolára jár és picit családi vonás de egy 11.-12. Osztályban döntötte el hogy milyen pályán akar menni
2021. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

figyi kérdező:

legyen 1-2 diplomád! ez a lényeg!

anélkül senki leszel!

ja és 2 nyelből felsőfokúd

innentől kezdbe kb bárhova felvesznek melózni!

2021. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

12évesen mondtam azt, h mérnök leszek. Biztonsàgi jàtékosként egy technikusit kinyomtam a fősuli előtt, aztàn màr fősuli közben lett munkahelyem.


Kb minden affinitàsom megvolt hozzà a kezdetektől fogva.

2021. ápr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola 7. osztályában két dolog érdekelt nagyon, a kémia és a fotózás. Ez 1975-ben volt. Úgy döntöttem, hogy vagy vegyész leszek és a fotózás lesz a hobbim, vagy fotós leszek és a kémia lesz a hobbim. Vegyész lettem.

Nyolcadikban kémia versenyre mentem. Megyei második lettem. Felvételi nélkül vettek fel a Vegyipari Szakközépiskolába. Onnan meg felvételiztem a Debreceni Egyetemre (akkor Kossuth Lajos Tudományegyetem). Ott lettem vegyész. 20 évvel később pályaelhagyó lettem, és vállalkoztam. Ma informatikai cégem van, azzal keresem a család kenyerét.

2021. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kriszti Fejér megye válasza:
52%

Nem a munka határozza meg az embert. Még csak nem is a végzettség. De minden, amit megtanulsz, vagy érdekel csak többé tesz és formál.

Őszintén? Nekem elég sok foglalkozásom van, jelenleg mégis takarítónőként dolgozom.

A vírus miatt tavaly nem találtam mást. Ezt is megszerettem és remek emberekkel ismerkedtem meg közben.

Pont két hete éreztem azt, hogy bár a karrierem nem úgy alakult, ahogy elterveztem, sokat veszítettem az elmúlt években, semmit nem bánok és a helyén vagyok emberileg.

Próbáld magad ki több területen. Tanulj! A sors úgyis alakítja az utad. Amit megtanulsz, azt meg magadnak tanulnod és soha nem tudhatod hogy mikor lesz szükséged arra a tudásra.

2021. ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!