Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha van egy nagyon...

Normális, ha van egy nagyon jó ötletem és úgy érzem, túl izgatott vagyok, hogy nekiálljak megvalósítani, úgyhogy hagyok magamnak időt, hogy megnyugodjak, vagy ez csak halogatás?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állandóan vannak ötleteim, de általában valami(k) államdóan közbe jön(nek), ezért egyet se tudtam megvalósítani közülük Van mikor én is úgy gondolom, hogy csak halogatom, pedig ez nem igaz. Ha lenne rá időd mégis inkább mást csinálnál helyette, akkor felfogható halogatásnak, szerintem.
2018. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy halogatás lenne.Volt már hasonlóan mindent elsöprő inspirációm,részemről a hirtelen felindulásból elkövetett kreativitás is erőszaknak számít.. :)
2018. márc. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Végül véghez viszed azért?
2018. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, végül is megcsináltam, amit akartam.

2018. márc. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!