Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legrosszabb év. Sz*r szilveszt...

Legrosszabb év. Sz*r szilveszter. Más is van így?

Figyelt kérdés

Ekég rossz ez a 2010es évem..Rontottam a suliba és au utolsó 2hónap szörnyű. a Dolgozataim sosem sikerültek minig egy ponttal csusztam le.. pedig tanultam csak lusta vagyok..A barátaim pár hete ugy ki közösítettek hogy olyan mintha csak álmodnék..a fiú aki tetszett leseszar és az osztály ribijével kezdett el kavarni..aki tudja h nekem teccik a fiú.. Se barátaim se pasim..szilveszterkor is egyedül leszek vis a családdal. Pedig pár hónapja még boldogan terveztem a barátnőimmel hogy náluk alszom stb. most meg annyitsem mondtak h jh múgy nem jöhecc..

csak én vayok ilyen szerencsétlen..?:/


2010. dec. 31. 01:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is elég szar
2010. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
=/ legszívesebben átaludnám ezt az időszakotxd
2010. dec. 31. 01:50
 3/24 anonim ***** válasza:
engem sem hívtak sehova, nincsenek barátaim, nincs fiúbarátom se, én sem tudok úgy teljesíteni a suliban, mint ahogy kellene, elég sz.r:(
2010. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Próbáld elfelejteni a dolgokat, és jól érezni magad. Nehéz, és talán jövö évbe jobb lessz...

Nekem az a ciki, hogy egy lányal a munkahelyemen beszéltem, és tökk ciki, mondani hogy nincs hovvá mennem, ellég nagy lúzernek nézhet most..

2010. dec. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

nagyot csattantam énis..

eggyik nap még a menő bandába tartozok és rihegünk röhögünk

utána meg hopp kikerültem ok nélkül..

Fiú barátom van scak nem olyan jó mint az elöző mert ő teccet is..

nah mindegy.. reménykedjünk h új év jobb év!:D

2010. dec. 31. 01:58
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó énis ezmiatt parázok..

jó persze jó lett vna ott aludni velük lenni..de milyen már h a gép elött fogok ülni facebookon olvasgatni a posztokat h ki miylen jól érzi magát..=/

2010. dec. 31. 01:59
 7/24 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mert én is összebalhéztam haverjaimmal így én is keresek még épp partnert az estéhez :D
2010. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ez egy rohadt szar év volt.......annyit de annyit szenvedtem hogy az nemigaz.....

cask lenne már éjfél és 2011 lenne!!!

és remélem jobb év lesz mint ez....

este baráti körbe leszek de nemtudom hogy fog sikerülni az este....:S:S:S

2010. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti Somogy:D

Utolsó legalább te a barátaiddal leszel:D Drukkolok, hogy nekedis jobb legyen a következő éved(:

2010. dec. 31. 13:07
 10/24 anonim ***** válasza:
Én szomszéd megyében lakom. Hány éves vagy amúgy ? Ha érdekel írj privit.Amúgy csak estére keresek valami társaságot. Az voltam aki kérdezte, hogy hol laksz.
2010. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!