Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarok mindig az autók...

Miért akarok mindig az autók után futkosni?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy furcsa jelenséget vettem észre magamon, miszerint évek óta van egy különös vágyam...Ha meglátok egy autót elmenni, szinte bármi áron utána akarok futni. Egy dugóban általában megőrülök a sok autó láttán, egy körforgalomban pedig begolyózom. Eddig a parkolók a legnyugisabbak mert ott nem kell szaladnom utánuk mert már le vannak parkolva.

Nem tudjátok ez miért lehet? Ez baj? Veletek fordult már elő hasonló?



2021. ápr. 30. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon creepy, főút mellett laknál, elég sportos lennél.
2021. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kutya voltál előző életedben.
2021. ápr. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A postást nem szoktad megugatni?
2021. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyasmi lehet, mint amikor valaki késztetést érez, hogy leugorjon, ha kiáll vmi magas helyre. Vagy összeszorítsa a markát, ha vmi törékenyet tart a kezében.
2021. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

1. Előbb menne tönkre a tüdeje a benzinbűztől, mint hogy sportos lenne.

Baromi egészségtelen szokás ez. Én annak örülök, ha minél nagyobb ívben el tudom kerülni a tragacsokat.

2021. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!