Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha egy pancser...

Mit csináljak ha egy pancser vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem mindenki hülyének néz. Valahogy mindig beégetem magam mások előtt szóban, és mindenki rajtam röhög. Már rosszul vannak, ha meglátják hogy közeledek feléjük.

Utálom magamat emiatt, de egyszerűen nem tudok mit csinálni. Egy igazi pancser vagyok.

16/L



2021. máj. 13. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Egy igazi pancser vagyok."

Amíg ezt mondogatod, addig úgy is lesz. Mint mikor magadban mondogatod, hogy "ne goldolj elefántra.." Ha te magd is elfogadod, hogy pancser vagy, akkor az messziről látszik rajtad, és annak megfelelően fognak kezelni. Először neked kell elhinned, hogy nem feltétélenül van így. Aki pancsert akar csinálni belőled, azt kezeld leereszkedően, nézz át rajta, esetleg bólogass, hagyd rá, de amúgy engedd el a füled mellett.


"Valahogy mindig beégetem magam mások előtt szóban"

Írsz pár konkrét példát?

2021. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, beszélgethetünk ezekre talán a konkrét tanácsok a legjobbak.
2021. máj. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!