Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt olyan, hogy feltel a...

Volt olyan, hogy feltel a fiuktol? Ha igen, miert?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, konkrétan egytől. Pedig csak randizgattunk és ne történt semmi, mégis egy negatív érzésem volt a sráccal kapcsolatban. Olya félelem jellegű. Az okát nem tudom, csak mégis mikor rágondoltam félelem fogott el. Lehet az a 6.érzék.
2008. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lett volna, mikor éjszaka (vagy akár nappal is) hangoskodó, vadabb kinézetű fiatalokat látok mászkálni, és nincs velük nő, akkor azért kicsit beparázok, és próbálom elkerülni őket. Gondolom nem erre voltál kíváncsi, de a kérdésre ez is válasz.
2008. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%

Persze, pedig vagany csajszinak tartom magam. Alltalaban azert mert nagyon tetszett a fiu es eltudtam volna vele kepzelni a kapcsolatunkat es attol fetem hogy csalodok benne.

Az egyik ilyen sraccal megis lekuzdottem es hosszu tavu lett, a masikkal el sem kezdodott, mert megilyesztettem.

ha ha

2008. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az uccso valaszolonak. Kb ugyvagyok mint te XD..

megis hogy ilyesztetted el ? mivel ? :)

2008. dec. 18. 13:56
 5/5 anonim válasza:
76%
azzal ,hogy nem voltam oszinte szerintem. mikor bokolt nekem akkor rabolintottam es temat valtottam, soha nem mertem elmondani, hogy mit szeretnek igazan es hogy eltudnam vele kepzelni. ezert ennyibe is maradt. nem tudom ,hogy mi lett volna , mostmar keso. ja es hozzateszem nincs baj a kommunikacios kepessegemmel... remelem neked tobb sikered lesz.
2008. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!