Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor féltél a legjobban?

Mikor féltél a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 07:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

amikor egy erdőben voltunk sátorozni a barátaimmal és a barátommal, és hangokat hallottunk, de kimenni senki nem mert. tiszta Ideglelés volt az egész, kb azt hittem az az utolsó éjszakám, már vártam, mikor jön egy alak és vágja szét a sátrunkat.

így viccesnek hangzik, de akkor nagyon ijesztő volt...

2009. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
én meg akkor amikor egy happi odament hozzám és idefigyelj te faxfej ha mégegy ilyen kinyírlak mer megdobtuk az ajtót hógolyóval:D
2009. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
kicsi voltam, néztem a videóról egy mesefilmet, és vendég volt nálunk aztán közben elment anyum meg lekísérte és még beszélgettek egy kicsit, mondta h csak ott lesz lent de én bele voltam merülve... aztán vége lett és én egyedül voltam az üres lakásban nem tudtam hol az anyukám... nem tudom hány éves lehettem de nagyon rossz volt...
2009. aug. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
95%
én meg akkor mikor hegyet mászni voltunk erdélyben és medve ordítást v nem is tom hogy hívják de úgy megijedtünk hogy kelkezdtünk sírni (szerencsére nem találkoztunk medvével)
2009. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
amikor a férjem a földön rugdosott és éreztem, hogy meg akar ölni.
2009. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Amikor lefekvés előtt horrort olvastamXD még elaludni se mertem nem hogy az ablakot becsukniXD
2009. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor régen a szomszédból nem mertem hazajönni,mert vörös volt a hold,olyan volt,mintha véres lenne,de nem tudtuk hogy ez normális és nagyon féltünk:D
2009. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

amikor hazamegyek részegen egy buliból, és félek h anyukám észreveszi :) xD

17/L

2009. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kör után

Fűrész után.

Rejtélyes igazságok után, amiben volt egy sztori, hogy a kissrác minden éjszaka egy vörös szemet látott a szobájában és igaz történet volt. És a szobámban akkor még egymás mellett volt a TV, meg a DVD és mindkettő pirosan világít, ha ki van kapcsolta. Mostmár be sincsenek dugva...

2009. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Minden éjszaka. Félek a sötétben. Tudom ciki.

Mikor apukám korházban volt, gyomorvérzéssel. :/

Sötétben hazamenni... :S

Egyedül. Otthon, utcán mindegy. :/

16/L

2009. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!