Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találok ilyen pszichológust?

Hol találok ilyen pszichológust?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a tanácsotok kérni.

Már régóta esedékes lenne egy pszichológus nekem, de anyagilag sem engedhetem meg magamnak és nagyon zárkózott vagyok, ezért sem az online óra, sem a személyes nem oldható meg a számomra.

Szerintetek létezik olyan szakember, aki e-mailes kapcsolaton keresztül tudna segíteni nekem névtelenül?

Nem szeretném vállalni magamat, ez nagyon fontos nekem.

Előre is köszönök minden építő jellegű választ!



2021. máj. 20. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ONline lehet, de névtelenül tuti nem!
2021. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondold végig....

EGy pszichológusnak eleve látni kell téged, a mimikádat, a testbeszédedet, a hanghordozásodat, és még egy sor dolgot - ami számára támpontot nyújt, hogy mi is a bajod, hogyan segíthetne rajtad.

2021. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"sem az online óra, sem a személyes nem oldható meg a számomra"

akkor mégis hogy tervezel kapcsolatba lépni eggyel? illatosított levelet küldesz neki?

amúgy sztkban is van pszichológus.


"Nem szeretném vállalni magamat, ez nagyon fontos nekem."

pedig névtelenül nem tudnak ellátni. ha elég fontos, akkor ezen túlteszed magad

2021. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan pszichológus, aki e-mailen keresztül neked tudna segíteni, főleg nem névtelenül. A gyógyuláshoz nagyon fontos a személyes találkozás, a másik ember megismerése, a testi reakciók feltérképezése. Tanulhatsz, olvashatsz az internetről önismereti, önbizalom növelő technikákat ingyen, de azt is tudnod kell, hogy ezek mellett nincsen szakember, aki személyesen a te problémáddal foglalkozna. Illetve egy pszichológus csak rávezet az utadra, azt neked kell végigjárni.
2021. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a kívánságod már majdnem olyan, mintha azt írnád, hogy el van törve a lábad, és e-mailen keresztül gyógyítson meg téged valaki...


A lelki bajokat se lehet írásban - személytelenül - még diagnosztizálni sem!!!

2021. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy nem akarsz szemtől-szembe találkozni szakemberrel?
2021. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: Nem tudok felszabadultan szemtől szemben beszélni a belső dolgaimról úgy, hogy az sikeres legyen. Úgy néz ki találtam megoldást a problémára, és vannak olyan segítő emberek, akik erre szakosodva segítenek. Nem egyedi a probléma. A válaszadókkal csak annyi a probléma, hogy a kis szubjektív világuk szerint adnak válaszokat, pedig én olyan embereket kérdeztem, akik találkoztak már hasonló üggyel, vagy akár ők is ebben a cipőben járnak. Leírhatjátok 50-en is, hogy ilyen nincs, pedig van.
2021. máj. 21. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Akkor miért írtad ki a kérdést, ha pontosan tudod, hogy létezik ilyen...?


Szerintem "kis szubjektív világod" neked van...

2021. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7. Lehet, de majd te is megfogsz lepődni, ha az ilyen "segítségek" csak azt jelentik, hogy valaki a pénzedet húzza le, vagy semmiben nem fogsz fejlődni. Elmondhatja neked valaki a tapasztalatait, de az nem szakmai segítség, a gyógyszerektől meg istenőrizz.
2021. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!