Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy valamiféle...

Lehetséges, hogy valamiféle betegségem van?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy valaki szólít bárhol legyek de miután megnézem/rákérdezek ki szólt, mindig kiderül, hogy igazabol senki nem szólt, mostanában egyre csak rosszabbodik az idő érzékelésem, szétszórtabb vagyok mint szoktam lenni e miatt, gyakran kizárom a körülöttem lévőket amikor beszélnek--> nem figyelek rájuk, nem emlékszem sokszor amit akár par másodperce mondtak nekem vagy ha egy filmet nézek nem tudom felidézni, hogy mi is történt pár perce, ezáltal sok mondatot/szót is többször is elkell olvasnom, hogy tudjak emlékezni rá de még így is nehezemre esik megjegyezni azt a dolgot,sokszor gondolok cselekvésekre akaratlanul amit ha nem teszek meg rosszul erzem magamat a miatt, hirtelen felindulásból tudom csak kimutatni elég rosszul az érzelmeimet és nehéz szavakba öntenem az érzelmeimet így nem szoktam csak néha megosztani hozzám közel álló emberekkel


Lehet kicsit sokat írtam...de megköszönöm annak aki hajlandó mindezt elolvasni



2021. máj. 20. 17:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nincs sok barátom mivel mindenkivel köcsög vagyok és valamiért szeretek másokkal így viselkedni
2021. máj. 20. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vagy begyöpösödött magányos akinek jót tenni szocializálodni és a köcsög éned max elnyomod, az hogy nem emlékszel erre arra az talán figyelem zavar de a legbiztosabb ha elmész orvoshoz
2021. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha a hipochondriát kizártuk akkor talán el kéne menned egy kivizsgálásra. Bár ha mindenkivel szemèt vagy akkor miért várod el amúgy hogy segítsünk? Az empàtia hiánya gyorsan fejleszthető lenne ha leszarnánk téged.
2021. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Stresszes vagy. Mi tortent az utobbi idoben olyan dokog, ami miatt sokat idegeskedtel, vagy esetleg melyebben erintett?

Nagyon raaggodsz a dolgokra, valamitol felsz, es azert halkid, hogy folyton a nevedet mondjak. Az agyadba kene tisztazni elobb egy- ket dolgot. A teendoidet, ha sok van, ird fek mikor mit csinalsz, es ne hagyd felbe! Fordits magadra tobb idot. Ajanlom a kamillateat, vagy olyan teat, ami nyugtato hatassal van rad! Hallgass meditacios zenet, es meg meditalhatsz is melle ha van kedved. Amint ezeket mind fejben helyreraktad magadban, jezdj el szocializalodni, mert tarsasag nelkuk semmire sem fogsz menni. Keresd fel a regebbi barataidat, akiket elloktel magadtol.

Tul sok teendod volt, nagyon el cagy havazva, ezert panikolsz, ez nem betegseg. Sok szerencset es kitartast! Szolj ha kell meg segiteni!<3

2021. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!