Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne csinálnom ha egy...

Mit kéne csinálnom ha egy senkinek érzem magam, mert nem megy a matek?

Figyelt kérdés
Minden más tantárgyból ötös vagyok, ha nem ötöst kapok, akkor még rám jön a melankólia. A matek azonban sose ment, mindig kettes voltam, azt is úgy kapartam össze, hogy azt senkinek se kívánom. Nagyon rossz érzés, mert nagyon sokszor próbálom megérteni, de sose megy, néha a legegyszerűbb feladatok se, egyedül a másodfokú ment valamennyire. Az osztályban mindenki zseninek néz, így nagyon kellemetlenül érint előttük egy egyes matek jegy, én nem tekintettem magam okosnak, csak nem akarom, hogy a végén hülyének gondoljanak ez miatt. Egyfolytában azon gondolkodom, hogy miért vagyok ilyen analfabéta, meg miért adod fel könnyen három óra után a matekot.

2021. jún. 1. 09:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2021. jún. 9. 20:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! A khan academy matekos videóit tudnám ajánlani, hátha segítenek. Sajnos ha valamit nem értesz, és utána rögtön mentek is tovább az anyaggal, akkor igen nehéz később. Ezért jó ez az oldal, mert a saját tempódban tudsz halodni. Azt gondolom, veled is ez történhetett. Nem értettél valamit, mentetek tovább, és elkönyvelted magad, hogy rossz vagy matekból. Vissza kellene menni ahhoz a részhez ahol elakadtál, lehet hogy még a 9.es anyagra. Kellett volna neked már hamarabb egy jó tanár, de még nem késő.
2021. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2021. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!