Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted gáz, ha 25 évesen...

Szerinted gáz, ha 25 évesen anyám nyakán lakok?

Figyelt kérdés
Szia, Üdvözlet! Hát nem nagyon bírom a munkat, igy összesen 2 teljes évem van ledolgozva aktív melóban, folyton kírúgnak, vagy túl fárasztó a munka. Anyukám megfőz meghat melózik, van kulon kis birodalmam, csajokat hozom ide, szoval aranyélet. Albérlet az draga. Van egy Mercedesem, szép ruháim, Gucci taska, eszem ágába sincs elköltözni. Itt érzem jól magam, nem tudom mi lenne velem nelkuluk, helyes okos fiu vagyok, 25 éves, mikor kell sajat labra allni mas mar 18 évesen elrepul a szuloi hazbol.

#szex, lány, csók, hazahozom #anyám nyakán, jó itt élni, sörr is van, anyám megfőz araynélet
2021. jún. 11. 23:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, igyekszem megtakarítást gyűjteni, szerintem sem könnyű manapság, heteró vagyok , fiú :D


Igen nos ezt sokan kérdezik nem tudom mi lesz velem, nem vagyok meg képes onallo életre ez nehezebb mint gondoltam :/


Bocs ha büszkének hangzott, nem vagyok büszke de letettem már a házról stb :) egyelore ;)


Nincs 20 millas autom, az autómat én vettem én tartom fent ;) a saját fizumbol, sőt anyamek meg a jogsib a sem adtak egy forintot sem, mert nem is igenyeltem azt is saját pénzből fizettem ;)

2021. jún. 12. 01:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem miről beszélsz. Ilyen építőanyag árak, ilyen albérlet és lakásárak mellett az emberen úrrá lesz a nihilizmus.

2007 és 2019 között 60 százalékkal nőttek az albérletárak. A 36 éven aluli ingatlan vásárlók 40 százalékának van szüksége szülői segítségre.

Nem is csoda, ha a 25-34 éves korosztály 42,2 százaléka lakik otthon.

De egy valami nagyon fontos! Hogy ne legyél anyukád terhére. Azt mondod ő főz, akkor te vásárolj be és mosogass, tartsd tisztán a konyhát. De ez csak egy példa. Kezeld úgy a helyzetet mintha lakótársak lennétek és legyen munkamegosztás. Mikor nem dolgozol, pedig vállalj is be többet, mint ő.

De mondom, tényleg nem egyszerű ez a lakás kérdés:/

2021. jún. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%

De ha hetero fiú vagy, miért érdekelnek a szép ruhák meg márkás táska??? Ezt már komolyan tudnom kell.


A hetero fiúk többsége azt se tudja, mi az a Gucci, és így van ez jól.

2021. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
25 évesen fiú. Xd nem viszel te haza nőket az is biztos. Xd
2021. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!