Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem erzek semmit tobb honapja....

Nem erzek semmit tobb honapja. Mi bajom?

Figyelt kérdés
Szoval tobb honapja ket opcio van: vagy borzasztoan szomoru vagyok (ilyenkor gyakran egesz nap sirok) vagy nem erzek semmit. A szomorusag meg a kisebb problemam, igazabol az uressegerzes sokkal rosszabb. Ilyenkor ugy erzem hogy nem szeretek senkit, se a csaladomat, se a barataimat, se a paromat. Ok nagyon megertoek ezzel kapcsolatban es probalnak segiteni, de eddig meg nem sikerult. Probaltam mozogni, a termeszetben lenni, lekotni magam tevekenysegekkel, de nem valtozik semmi. Nem erdekelnek azok a dolgok se, amiket regebben imadtam, nem eszek mert nem vagyok ehes soha, es a kedvenc kajaimat sem szeretnem enni. Van valakinek hasonlo tapasztalata, vagy valami tanacsa? Tenyleg nem tudom mit kene tennem. Annyit tennek meg hozza, hogy a kovetkezo okai lehetnek ennek velemenyem szerint: gyerekkori trauma edesapam jovoltabol, a karanten miatti elzartsag, igy egyetemre sem jartam szemelyesen (tehat az elszigeteltseg), vagy valami mentalis problemarol is szo lehet (borzasztoan szorongtam egesz eletemben ok nelkul is mindig). Amit meg megemlitenek, hogy egy eve szedek fogamzasgatlot, de nem tudom, hogy ez mennyire jatszik bele a problemakba, talan jobban mint gondolnam. Mindenfele tanacsra kivancsi vagyok, akarmi johet amitol jobban ereznem magam. Mar nagyon elkeseredett vagyok es nem nagyon latok kiutat ebbol. Elore is koszonom!

2021. jún. 12. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez depresszió, a leírás alapján szerintem gyógyszert kellene szedned rá. Pszichiátert keress fel! Háziorvosi beutalóval gyorsabban lehet bekerülni elvileg.
2021. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Depressziónak a jele orvoshoz kell menned (pszichiáterhez).

Segítség, a szerettem depressziós! – 4 segítő gondolat, ha ...

[link] › depresszios-4-segito-gondolat

2016. okt. 25. — ... depressziós lesz? Egyáltalán, hogy lehet megkülönböztetni, az „igazi” depressziót az átmeneti rosszkedvtől? Hogyan tudunk segíteni?

Mások ezeket keresték még

Depressziós ember kizökkentése

Hogyan segítsünk egy depressziós emberen

Depressziós ember párkapcsolata

Mikor múlik el a depresszió

Mit kell mondani egy depressziósnak

A depresszió leküzdése

2021. jún. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!