Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám ezt legyőzni?

Hogyan tudnám ezt legyőzni?

Figyelt kérdés

Épp kamaszodok, most kezd kialakulni az igazi énem. Viszont van egy olyan fura tulajdonságom, hogy ilyen tök apró hülyeségek is tudnak zavarni, főképpen más emberekben. Itt olyanokra gondolok mint pl.: a barátnőm néha ilyen filmesen viselkedik, tehát így mintha egy filmes jelenetbe képzelné magát, és ez engem zavar. Volt olyan is, hogy valami úgymond fura siker érte, mint pl amikor az ének tanár megkérte, hogy lépjen fel a nyolcadikosok előtt, és elmesélte nekem, hogy kértek tőle autógrammot, meg tapsoltak, de én tudtam, hogy a nyolcadikosok ezt poénból csinálták, de ő mégis kijelentette, hogy ez élete legjobb napja. És én ennek nem tudtam őszintén örülni, és nem tudtam jól lereagálni, és itt nem hiszem hogy jó lenne az ignorálás.

Vannak olyan rossz tulajdonságaim, hogy a hülyeségekre arrogánsan reagálok, de ilyen lepkefingnyi dolgokra is? Vagy netán irigy vagyok? Vagy ez csak egy tipikus tinis jellem, hogy cikisnek találok egy csomó dolgot? És csak ennyi lenne?


Valaki tud valamit javasolni, hogy az ilyenekre hogy reagáljak? Vagy valakinek van tapasztalata is?

Jól jönne a segítség, mert meg vagyok egy kicsit zavarodva.


Fiatal/L


2021. jún. 13. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkorban az ember keresi a saját énjét, olyankor előfordulnak vele ilyenek.

Később majd lenyugszol.

2021. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez normális, mindenkinek vannak ilyen dolgai. De ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan:)
2021. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!