Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Motiváció hiányom van, tud...

Motiváció hiányom van, tud bárki segíteni?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom motiválni magamat dolgokra. És holnaptól nem lesz semmi időm itthon, szóval elszeretném végezni a kitűzött apró céljaimat.

A következőkhöz kellene motiváció tanács:


-telefon, elektronikus kütyük letétele.

Eléggé nehezen tudom letenni a telefont, vagy a hasonlókat, főképpen esténként.


-hasznos dolog tevése.

Ha ráveszem magamat hogy ne kütyüzzek, akkor meg kimegyek, ami részben jó, de a szobám nem fog magátol rendet rakni.


-nem enni össze vissza.

Szerintem a nyáron eleget tudok majd mozogni hogy kicsit lefogyjak. Viszont ha továbbra is össze vissza eszek, akkor ez nem fog menni. Ehhez tanács is kellene, hogyan táplálkozzak egészségesen.


A válaszokat előre is köszönöm!


Fiatal/L


2021. jún. 14. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,legjobb az ha valami hobbit vagy elfoglaltságot találsz. Én pl. most megfogtam és letöröltem a tiktokot,facebookot meg ezeket,amíg itthon voltam én is csak azt vettem észre megnyitom és hoppá már 4 órája ezt nyomom,volt a napi képernyőidőm vagy 8 óra. Menj mozdulj ki valahova,sportolj valamit.

A célok eléréséhez meg fogd meg és kapd össze magad,csak elkezded és a többi már adja magát a rendrakásban,valami jó kis zenét benyomsz még jobb hangulatba megy. Írd ki magadnak miket kell megcsinálnod és tartsd magad hozzá.


Sok sikert kívánok,én bízok benned.

2021. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Villanyszámla befizetése.


A legjobb motiváció, az üres hűtő után.

2021. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló köszönöm a segítséget!

A tiktokot már tavaly letöröltem miután nekem is olyasmi lehetett mint neked.

A többivel kapcsolatosan meg igyekszek kint lenni, és utána azonnal nekilátni valaminek, meg nem olyasmi kiskapukat keresni gondolatban, mint pl “húsz perc múlva ebéd, majd azután megcsinálom”.

2021. jún. 14. 12:22
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló

He?

XD már bocsi de he?

Még nem nagyon értem a felnőtt poénokat😅

2021. jún. 14. 12:23
 5/6 anonim válasza:
0%

4.-re.


Ja, anyádék tartanak el, mert sulis vagy, ugye?

2021. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át este, hogy másnap mit szeretnél mindenképpen megcsinálni (például rendrakás a szobádban) és mikor felkelsz, a reggeli után addig nem csinálhatsz mást, amíg nem raktál rendet. Ha végeztél, akkor nagyon jó érzés lesz, hogy aznapra kész vagy a kitűzött céllal.
2021. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!