Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nap sok idot azzal toltok...

Egy nap sok idot azzal toltok el, hogy elkepzelem milyen ferjem lesz, milyen hazban fogok elni stb, stb. Szerintetek hulyeseg a jovonek elni? Es ha igen hogy szokjak le rola? Mert lassan mar 8 eve ez igy megy.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

én csak férjet nem tervezek magamnak, mert azt nehéz elképzelnem amúgy meg tökéletes életet álmodtam meg magamnak

na nem, azért én nem szeretnék se férjet, se gyerekeket, de egy szép kertes ház azért jó lenne, néhány alkalmi partner, szép kocsi stb.

hogy szokj le erről? valósítsd meg akkor majd máson gondolkodsz ennyit, nézd a rossz oldalát a dolgoknak, nem egy habostorta az ilyen élet sem, hogy családod legyen, sok a probléma

2010. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi!
2010. aug. 25. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

amíg a jelennel s foglalkozol, nincs semmi baj.

Én 14 évesen azzal vagyok elfoglalva, hogy milyen nevet fogok adni a lányomnak/fiamnak és hasonlók ( majd ha egyser megszületik) és hogy mennyire jó lesz magamhoz ölelni őt a szőke fürtöcskéivel :)

2010. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi!
2010. aug. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!