Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálom a szerelem érzését?

Miért utálom a szerelem érzését?

Figyelt kérdés
Nem pont a szerelem érzésére gondolok hiszen még nem voltam,csak így rövidebb volt leírni.Arra gondolok,hogy mikor bejön valaki.Mindenki oda van a ,,pillangóktól a gyomorban”viszont én ezt gyűlölöm.A hányinger kap el,zavarnak a ,,pillangók”.Folyton az a személy jár a fejemben(nyilván)és akkor nagyon rosszul vagyok,szorul a gyomrom,a torkom és gyűlölöm ezt az érzést.Mikor a közelemben van felmegy a pulzusom és izzad a tenyerem,elgyengülök és utánna miután elment/elmentem a közeléből nagyon jó kedvem van ,de közben utálom azt az érzést.Van valaki más is így?Mit tudok kezdeni ez ellen?Ez változni fog?Mit tegyek hogy változzon?Kapcsolatom is azért nem volt mert akárhányszor valaki iránt kezdek tőbbet érezni próbálom kiverni a fejemből hiszen hihetetlenül rosszul vagyok,enni is alig tudok.Gyűlölöm hogy így élem meg ezt az egészet és véget akarok ennek vetni,másoknak olyan könnyen megy,és izgatottak ha valaki megtetszik nekik.Hogy változtassak ezen?Egyáltalán normális/mással is előfordult?Akivel szintén hasonló volt kérem irja meg mit csinált hogy ne így élje át az érzéseket?

2021. jún. 15. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a közelében majd elhányom magam olyan gyomorgörcs fog el,muszáj ki arrébb menjek mert öklöndözök,lever a víz.
2021. jún. 15. 22:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Alacsony önértékelés. Az a másik személy sem ér többet, mint Te csak túldimenzionálod.
2021. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Másokkal is előfordul. Soha nem vagy egyedül. Szenzitív idegrendszered van. Bepánikolsz.
2021. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mit tegyek ez ellen?
2021. jún. 16. 07:23
 5/5 anonim válasza:
Pszichológus:)
2021. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!