Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A drogokon kívül mivel lehet...

A drogokon kívül mivel lehet magunkból kiölni a szerelem/szeretet érzését?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne megakadályozni, hogy kialakuljon bennünk a ragaszkodás egy másik ember felé?

2019. ápr. 3. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Racionális gondolkodással.
2019. ápr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A drogokon kívül mivel lehet magunkból kiölni a szerelem/szeretet érzését?"


Költözz össze vele.

2019. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél többet levegőt.
2019. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz egy èrzéketlen droiddá válni?
2019. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mirol beszelsz? a droggal pont nem olod ki .... pont melyebben belemesz... korhazban kotottem ki tudom mirol beszelek ...
2019. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, az IDO SEGIT !
2019. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hú, nem hiszem hogy aktuális még a kérdés. Nekem épp az jut erről az eszembe, amit én nemrég átéltem.

De ettől függetlenül az jutott eszembe, hogy az első válaszolónak igaza van. Kibővítve a válaszát az elsőnek, a racionális gondolkodás segít megértene, szabályozni, kordában tartani az érzelmeket. Ezeket viszont idő(ahogy az uccsó válaszoló mondta) segítségével lehet véghezvinni. Én azt tapasztaltam, hogy az érzelmi intelligencia segít túlélni a konstans negatív érzéseket, de a változtatás lételeme annak, hogy boldog légy. Erre válasz igen, a megerőltetés, amely segít abba az irányba, hogy racionálisan gondolkozz. Ez pedig, segíthet, hogy kijöjj adott rossz helyzetből. Most hogy mi lesz a végeredménye a racionális gondolkodásnak, hát, ahoz a tényezőket kéne meghatározni(vagyis hogyan gondolkozol). Ez végülis kilőheti arányosan az érzéseket belőled. Igazság szerint nem kilövi, mivel véleményem az, csak átalakítja az érzéseidet a racionális gondolkodás(vagyis hogy megszokod azt) (átalakul mint az az égő cigaretta hamuvá). Szükségtelennek érzem azt is, hogy ezeket a gondolataimat ennyire kibővítettem...

2020. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!