Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lehet a szakítás érzését...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a szakítás érzését csillapitani?

Figyelt kérdés
Teljesen őszintén írom le! Az a baj velem, hogy túl jó szívem van! És ezt kihasználják, és nem értem az egész dolgot! Tegnap a barátnőm dobott olyan indokkal hogy nem érez irántam semmit! Tegnap reggelig írta hogy szeret meg ilyenek! Nem tudom megérteni miért csinálta ezt velem! Mindent hülyeségét elviseltem! Egy rossz szót nem szóltam, sose ez az 1 év alatt! Az bosszant, hogy élőben nem tudott a szemembe nézni! Akkora harag van most bennem emiatt! Hogy képes ilyenre egy ember, pont azzal aki szereti őt! Egyszerűen nem bírom! Pedig 2 napja semmi baja nem volt! Romantikáztunk és jól elvoltunk!Lehet hagynom kell a csajozást és be kellene zárkoznom! Haverok mondták, hogy segítenek mert tudják milyen szar! Mondjuk a csaj most szarabb helyzetbe van, mert az apjával nagyon jóba lettünk és amikor megtudta, akkor ő hívott fel, hogy tud e segíteni! A szülei nagyon megszerettek, mert látták, hogy mellettem boldog a lányuk, de nem! Az anyja holnap akar átjönni a szüleimhez! Én ezt elleneztem, de nem tudok mit csinálni vele! Tudom ne siránkozzak de most nem tudom, hogyan tovább! Lehet hanyagolom pár évre a csajozást!

2019. jún. 15. 04:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt én 22 vagyok a csaj 23 éves!
2019. jún. 15. 04:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez mindig az eltelt időn múlik. A lényeg, hogy érdemes teljesen megszakítani vele minden kommunikációs csatornát és akkor gyorsabban el fog múlni, de több hónapba is beletelhet. Aztán majd képes leszel a kapcsolatra objektívan visszatekintetni és tanulni belőle, hogy legközelebb sokkal jobb partnert találj.


25/F

2019. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyógyszex
2019. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Droggal,alkohollal és esetleg lányok gyilkolásával.
2019. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak az idő fogja csillapítani, nálam is történt, de ehhez két és fél év kellett. Addig meg hívogattam a lelki segélyszolgálatokat, nézd meg a telefonszámukat a neten, az is segít, ha az ember kibeszéli magából a fájdalmát.
2019. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyaltalan nem fenyeget az hogy túl nagy szíved van ne altasd magad hogy egy szent vagy hisz harag van benned nem is keves.


Minden hulyeseget elviseltel ez azt jelenti papucsként viselkedtél


A nők nemtudjak hogy mit szeretnenek alltalaban de az biztos hogy egy olyan ferfi kell nekik akik nem a papucsuk akar lenni meg ha tudatosan nem is dontottel igy csak elkezdtel igy funkcionalni.


Egy papucs irant senki sem erez erzelmeket.



Papucssag oka = alacsony onertekeles.


Egy rossz szot nem szoltal: mert feltel hogy megbantod es tudod miert? Mert feltel hogy majd elveszted ha kialsz a velemenyed mellett holott azzal vesztetted el hogy tűrtél és nem ébresztettel benne semmi érzelmet se jot se rosszat csak engedtel...


Ha ez megnyugtat ket nappal ezelott is szakitani akart mar veled csak nem vetted eszre ezt az ilyen nem egyik naprol a masikra megy.



Lehet hagynom kene es bezarkozni:Ennel rosszabbat nem is tehetsz. Persze fontos hogy feldolgozd es addig ne menny beke egy masik kapcsolatba ameg a masikat 100%ban el nem engedted.


A baratok nagyon jo otlet es igazan jo barataid vannak ha segiteni akarnak es inkent ajallottak fel. Ez az egyik strategiai kulcsod a tovabblepeshez elj ezzel.


Tovabba kezd el onfejleszteni magad szerezz onertekelest celokat jovokepet bizz magadban vallalj felelosseget az eletedert gondolj magadra ferfikent mert a fiuknak sracoknak paliknak stb nem jar boldog kapcsolat.es ne felj a fajdalomtol ami van hanem fogadd el es ne sirankozz a mult utan ird le mennyi mindent tanultal ebbol a kaocsolatbol es magadban szivbol bocsajts meg neki minden tette miatt es epitsd ki az uj nelkule valo idoszakod ez eltarthat meg jopar honapig is vagy evig.


Csak Ferfiasan menny elore tovabbi szepnapot.

2019. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!